Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
pab567

octavia 3 Rozbudowa systemów infotainment

Recommended Posts

Mam dość ciekawą moim zdaniem propozycję dla oso pragnących czegoś innego niż to, co oferuje Skoda. Jak wiecie, Amundsen nie ma napędu CD a wciąż jest grupa osób które korzystają z tych nośników. Dla zainteresowanych mogę przygotować jednostkę SEAT NAVI SYSTEM czuli odpowiednik AMUNDSENA. Jednostka przerobiona - logo startowe SKODA, skórki SKODA. Oprócz napędu CD ma jeszcze dwie duże zalety:

- możliwość bezpośredniej obsługi subwoofera i głośnika centralnego

- pięciopunktowy korektor

To naprawdę robi robotę przy zdecydowanie mniejszych nakładach niż wymiana na CANTONa. Na dodatek, jeśli jednostka posiada MOST, to zapewnia obsługę AID (Virtual Cluster). czyli nie musimy mieć drogiego Columbusa MIB2.5, z drogim ekranem 9.2" i jeszcze droższym CANTONem, żeby cieszyć się subwooferem, pięciopunktowym korektorem i AID.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Reklamy dla niezalogowanych

Wszystkiego, co jednostka potrafi wypluwać na wirtuala nie będzie - map. zdjęć kontaktów, logo stacji radiowych... nic... Albo Columbus MIB2.5 - a wtedy dodatkowy, duży koszt to ekran 5E919606D - albo Amundsen na sofcie 04xx (najlepiej 0478)

tego twojego można podnieść na MIB2.5, nie trzeba wymieniać. Napisz na PW w sprawie kosztów.

A opcja dołożenia samego virtual cockpit przy Bolero 2.5 (bodajże plus) w ogóle wchodzi w grę?
Na sam koniec produkcji FL była opcja VC z Bolero jak dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego Pixel 3a XL przy użyciu Tapatalka

Ale o co konkretnie pytasz? Jeśli o dołożenie C to zależy za ile uda Ci się wyrwać zegary bo to rzadkość wielka...

Rozumiem, trzeba by szukać rozbitków bo nowe zapewne ceną zabiją tym bardziej że nic więcej się nie zyska tylko inną wizualizacje tego co już mam na kolorowym między zegarami.
Pytam z czystej ciekawości, bez konkretnego zamiaru w tej chwili.
Ciekawiło mnie też czy przy Bolero bardziej plug & play czy jednak zmiany w kodowaniach są wymagane.

Wysłane z mojego Pixel 3a XL przy użyciu Tapatalka

Kilka zdjęć. Wiem, że equalizer słabo wygląda ale dobrze działa :) z ciekawostek jest zmieniona lewa strona z prawą. No i jest CD i subwoofer 956857fcd0bf745e42b142eff97adac9.jpg5821f728a1a47cd096b720c727c69218.jpga4d48e8e2a5464d75a211df182752716.jpg344bc0677dae1b1b196bf48e4b8bf611.jpg4ef3edf272f4a823176378095bd6c238.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.