Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yorqe

octavia 3 Ustawienia bluetooth

Recommended Posts

Panowie wiem że to nieodpowiednie forum gdyż pytanie będzie dotyczyć Superba, jednak na dedykowanym forum nie znalazłem odpowiedzi.

Otóż niedawno zmieniłem swoją wysłużoną O3 na nowego Superba w wersji sportline i jak to się mówi "trochę techniki i się człowiek gubi".

Po podłączeniu telefonu do auta przez bluetooth, zestaw głośnomówiący działa jak należy, powiadomienie o połączeniu głosowym słychać z głośników auta. Problem w tym że nie słychać żadnych innych powiadomień jak sms, whatsapp czy alerty z yanosika z telefonu. Da się to jakoś ustawić żeby wszystko szło przez głośniki samochodowe albo chociaż tak żeby połączenia szły przez auto a reszta przez głośnik z telefonu? Radio mam standardowe jakie jest w wersji sportline czyli Bolero. Podpowiedzcie coś bo forum superba milczy w tym temacie.

skoda.jpg

Reklamy dla niezalogowanych

To jest kwestia telefonu - a konkretnie kanału audio po którym wysyła komunikaty

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Mam samsunga galaxy note 8. Szukałem w ustawieniach telefonu ale nic nie znalazłem. Ktoś się orientuje czy jest szansa żeby to odpowiednio skonfigurować?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.