Skocz do zawartości

Historia edycji

Malutki

Malutki

Sprzedam nowe przednie amortyzatory do Octavia III. Amortyzatory Bilstein 22-230539.Jeden był zmontowany ze sprężyną ale nie montowany w aucie. Okazało się że źle dobrałem amorki. u mnie jest średnica 50 mm a sprzedawane amorki mają 55 mm. Cena za dwa to 390 zł. Jestem z Warszawy.

Malutki

Malutki

Sprzedam nowe przednie amortyzatory do Octavia III. Amortyzatory Bilstein 22-230539.Jeden był zmontowany ze sprężyną ale nie montowany w aucie. Okazało się że źle dobrałem amorki. u mnie jest średnica 50 mm a sprzedawane amorki mają 55 mm. Cena za dwa to 390 zł. Jestem z Warszawy.

Malutki

Malutki

Sprzedam nowe przednie amortyzatory do Octavia III. Amortyzatory Bilstein 22-230539.Jeden był zmontowany ze sprężyną ale nie montowany w aucie. Okazało się że źle dobrałem amorki. u mnie jest średnica 50 mm a sprzedawane amorki mają 55 mm. Cena za dwa to 400 zł. Jestem z Warszawy.

Malutki

Malutki

Sprzedam nowe przednie amortyzatory do Octavia III. Amortyzatory Bilstein 22-230539.Jeden był zmontowany ze sprężyną ale nie montowany w aucie. Okazało się że źle dobrałem amorki. u mnie jest średnica 50 mm a sprzedawane amorki mają 55 mm. Cena za dwa to 420 zł. Jestem z Warszawy.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team