Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam kolegów, może któryś z was pomoże rozwiązać mi mój problem. Bardzo denerwuje mnie takie bujanie, szarpanie podczas przyspieszania. Nie wiem już gdzie szukać. Mechanior twierdzi że przeguby wew sa sprawne. Ostatnio założone nowe lpg,świece, kable,amory przód,nowe sprzęgło. Generalnie dużo wad już wyeliminowałem. Dodam jeszcze że bije mi kierownica podczas hamowania raz mocniej raz słabiej, oscyluje że maglownica ma luzy bo czasami coś puknie a zawiech zrobiony. Tylko czy te luzy mogą mieć wpływ?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, maruszam napisał:

bije mi kierownica podczas hamowania

Miałem tak w O2 FL, zwalano winę na nówki tarcze. Diagnosta też twierdził na szarpakach, że gumy w zawiasie są w świetnym stanie i przymierzałem się do wymiany przekładni. Po wymianie tarcz nadal szarpało przy hamowaniu.

Wpierw wymieniłem sworznie, tuleje wahacza na takie od Audi A3 i problem ustąpił. Mechanik nie był w stanie stwierdzić dlaczego a szarpanie przy hamowaniu powodowały gumy. Spróbuj, może pomoże.

baner.gif

Gumy na wahaczach? Rozumiem ze tylne ? Bo w O2 jest troche inne zawieszenie

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Z tego co widzę to masz gumy w 3 miejscach wahacza. Wymień je na coś lepszego z Golfa albo Audi i sprawdź czy pomoże.

bf1efe9331a32ee89c6382a5512f6adf.jpg

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team