Skocz do zawartości

Aktywacja nawigacji w Octavia 4


rrobert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

istnieje już możliwość aktywacji nawigacji w O4 mib3. aktualnie jesteśmy w fazie testów drogowych z odblokowaną nawi. Jak zawsze Miłosz wykonał kawał roboty.  Co do aktywacji zapraszam do naszego partnera serwisowego https://blackmobile.pl/

IMG_3377.jpg

IMG_3378.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Aktywacja nawigacji w Octavia 4
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.02.2024 o 13:13, levy181 napisał(a):

Dzień dobry, zatem czy jest już możliwość odblokowania nawigacji w Octavi IV bez konieczności kupowania jej w sklepie Skoda ?

tylko czy warto??? Ja aktywowalem na darmowy miesiąc i nawigacja nie widziała części autostrady A1 na wysokości Świecie-Bydgoszcz. Przedłużenie dożywotnie to aż 1700 Zł. Jestem w szoku! Niedługo będziemy płacili za wszystko. A jak nie to będą nam wyłączali funkcje grzania foteli, kamery cofania itd.

Świat głupieje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024 o 16:01, uzytkownik E-TEC napisał(a):

tylko czy warto??? Ja aktywowalem na darmowy miesiąc i nawigacja nie widziała części autostrady A1 na wysokości Świecie-Bydgoszcz. Przedłużenie dożywotnie to aż 1700 Zł. Jestem w szoku! Niedługo będziemy płacili za wszystko. A jak nie to będą nam wyłączali funkcje grzania foteli, kamery cofania itd.

Świat głupieje!!

Zgadzam się i też byłem w szoku jak zobaczyłem cenę do zapłaty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zapytam tutaj bo nie chce zakładać nowego tematu. Pobrałem nowe mapy wypakowałem na kartę pamięci 32gb ale nie wczytuje map. Format w fat32. 

Jaka jest procedura aktywacji nowych map? 

 

Niby w instrukcji jest napisane że tylko oryginalne karty czyta, ale oryginalna jest zabezpieczona przez zapisem i nie da się nic zainstalować na niej. 

Edytowane przez krzychuuu80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym? jaka nawigacja ? jakie auto ?

na karcie jest taki magiczny knyfelek. przesuwasz w stronę gdzie nie pisze lock i gotowe. Są dwa pojemności kart 16 i 32. jak masz navi bez patcha to tylko oryginalna karta  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna karta , ale kupiona  w skodzie z aktualizacja mapy? Czy aktualizacja pobrana że strony skody i skopiowana na kartę pamięci "stara"? 

Mam octavie 3 z  2016. Karta oryginalna z 2016 roku i z tego co widzę to nie aktualizowana od tego 2016. 

Żaden patch tylko oryginał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na karcie pokazuje 2,06 GB wolnych z 14,8 GB czyli wychodzi, że karta ma 16,86 gb ??? pobrana mapa ma 16 gb. czyli teoretycznie powinno się zmieścić no ale to jest na karte 32 GB wg opisu.

przenieść tylko to co jest w folderze maps . ten plik tekstowy nie kopiować na kartę ??? 2110 MP223-1247.x EU....

z tego co widzę to nie ma mapy całej europy dla 16 gb kart. chyba że ktoś mnie naprowadzi na taką .

czyli jadąc na bałkany najlepiej pobrać ECE 7 2024 ???

podpowiedzcie żeby nie  narobił głupot :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team