Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
sethcracow

octavia 3 Konfiguracja OF3 FL

Recommended Posts

@sethcracow gratulacje !

W ogóle dziwne jest to, że większe rabaty można uzyskać na auta tańsze niż na droższe. 1.4, 1.2, a na 1.8 czy rs to już kiepsko :/

SAP to Skoda Auto Polska. Rabat od importera. Na zwykłą jest 1k, na Drive 3k. I to masz zawsze, reszta to co dołoży diler.

Wymieniając olej w ASO usiedziałem się trochę w nowych autach na salonie. Zauważyłem, że fotele elektryczne dają możliwość regulacji na wysokość przedniej części fotela, dupka w dół a kolanka wyżej. Dla takiego wysokiego jak ja to wygodniejsze bo jadąc 1000 km odczuwam brak podparcia nóg w okolicach kolan w górę. Następne auto będzie w fotelem w prądzie.

baner.gif

2 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

184 cm już daje się odczuć

No bo kolana są wysoko niepodparte przy zwykłym fotelu. Podczas długiej trasy robiłem kombinacje na krzyż żeby nogę oprzeć o siedzisko.

baner.gif

No dobrze a jak to jest w cywilnej O3FL ? Ja na szczęście do wielkich nie należę ale i tak byłem blisko zamówienia pakietu dynamic z tymi nibysportowymi fotelami ale usłyszałem opinię, że tradycyjne fotele w wersji Ambition spokojnie dają radę jak się nie jeździ często w trasę.

Tu nie chodzi o rodzaj foteli ale system regulacji. Może masz w swoim salonie dwie Octavie, jedną z prądem a drugą bez. Sprawdź czy w obu przypadkach masz podparte całe nogi od dupy do kolan, to ważne żeby nie bolało podczas dłuższej jazdy.

baner.gif

@Namo - wiem, widzę o czym rozmawiacie ale poruszyliście też kwestie wzrostu i długości siedziska więc pytam. Elektryka mnie nie interesuje akurat ale wygoda dupska tak :)

6 minut temu, sethcracow napisał:

wygoda dupska tak :)

Elektryczne fotele dają możliwość regulacji siedziska dodatkowo metodą: kolanka do góry dupka niżej. Zwykłe siedzisko mają płasko w poziomie, sprawdź czy ci to potrzebne, wychodzi na to, że mi tak.

baner.gif

Ja mam 185. Kolana mam w górze żeby dostać rękoma do max wysuniętej do tyłu kierownicy.

baner.gif

Dzień dobry . Na wstępie chcę się przedstawić . Pracuje w Londynie . Na co dzień jeżdżę autem Peugeot 407 coupe 2.7 hdi .Chcę kupić nową octavię dla żony . Nigdy nie jeździłem samochodami grupy VAG a raczej Francuskimi  . W PL żona jeździ peugeotem 406 . 

Octavia może się podobać .Spore solidne auto więc czemu nie . Staram się  myśleć  przede wszystkim o żonie . Jesteśmy zdecydowani i zostało lekko dopieścić konfigurację .

Raczej zrezygnuje z keysy i składanego oparcia ..

I jak to z kobietami jeszcze kolor .

Octavia-P_qxeeaqp.jpg

Octavia-P_qxewhwx.jpg

Octavia-P_qxewhwn.jpg

Octavia-P_qxewhww.jpg

Jeśli dochodzi po Przednie swatała LED to są a nad kamerą się zastanawiam . Tu są czujniki przód - tył i myślę że jak działają tak jak w coupe to bardzo pomagają a tu na forum przeczytałem że kamerę można dodać samemu bez problemu .

Dlaczego chcesz zrezygnować z Kessy? Wg mnie idealne dla kobiety :) Wrzuci kluczyki do torby i po problemie ;) A wiadomo, że w torebce kobiety jest zawsze wszystko :-P

Składanie kanapy bym wywalił, chyba że 5x w tygodniu przewozicie coś w bagażniku i trzeba składać ;) 

Kamera cofania? Hmmm mam ale czujniki też dają radę, kamerę traktuję jako gadżet, czasem się przydaje gdy podjeżdża się pod wysokie krawężniki... 

Wycieraczka w sedanie prawie wcale się nie przydaje... Nie miałem w poprzedniej wersji i ani razu nie żałowałem. Tutaj mam, ale tylko przez to, że standard dla kamery...

Pomyśl nad front assist. 

W sumie to Kessy  za bardzo nie polecą nawet w salonie . Że łatwo ukraść i takie tam . Żonie też mówię że fajna sprawa ale nauczona kluczykiem  . Czyli co wycieraczka nie za bardzo ? Może wywalę . Kamera fajna sprawa . Mam w Coupe  taki projekt z tabletem nexus 7 i tam własnie używam kamery cofania . Top Led - już wiem o co chodzi .Muszę przyznać że i tak budżet mocno nadwyrężony. Pan z salonu żonie pokazywał jak auto samo parkuję . To natomiast się podobało . A front assist  jak działa ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.