Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Cześć. Czy jest ktoś na forum kto ma/miał zamonotowany box do silnika 1.8 TSI 180KM? Interesuje mnie jakie są doświadczenia i realne przyrosty zmierzonych parametrów mocy i momentu obrotowego.

Reklamy dla niezalogowanych

Bardzo bym chciał ale samochód jest w leasingu więc nie ma szans. W poprzednim 2.0 TDI miałem boxa montowanego przez VTG w Warszawie i byłem bardzo zadowolony

Wiem, jakby była opcja na program bez potencjalnego przypału to bym nie myślał nawet sekundy. Czy wrzucaliście może wasze wykresy z hamowni przed/po programie?

Mi seria wypluła równe 200km także spory bonusik :)

@maro miał box w RS. On mnie przekonał do programu jednak :)

Też na to liczę, w poniedziałek zakładam boxa zmierzą przed i po więc zobaczymy. A masz może wykres do pokazania?

Też na to liczę, w poniedziałek zakładam boxa zmierzą przed i po więc zobaczymy. A masz może wykres do pokazania?
U mnie w garażu też gdzieś na końcu jest wykres 1.8 i też był ładny bonusik ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mam już zainstalowanego Boxa VTG i wykres z hamowni. Niestety fabryka nie dała nic ekstra więc cyferkami jestem trochę rozczarowany. Za to jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy, to jest niebo a ziemia. Nowy samochód, zupełnie inna reakcja na gaz, ciągnie żwawo od samego dołu. Generalnie jestem super zadowolony, bo takiej różnicy spodziewałbym się dopiero po programie.

SKODA OVTAVIA 1.8TSI 180KM NA 206KM BOX.jpg

To VTG tak hamuje żeby otrzymać katalogową wartość. Jakbyś pojechał na inną hamownie, np. do Witka z R-Performance to byś miał ok. 200KM.

Miałem to samo. U mnie wyszedł wynik 230 (seria 220). Gość był pewnie przekonany, że hamuje CHHA, a nie CHHB i taki lekko zdziwiony, że jednak dali bonusa. U Witka wyszło 249KM i auto jeździło jakby tyle miało, a nie 230. Także VTG to firma, której należy unikać. Podobnie z KrematoremMocy.

319/452

1 godzinę temu, Maliniak napisał:

To VTG tak hamuje żeby otrzymać katalogową wartość. Jakbyś pojechał na inną hamownie, np. do Witka z R-Performance to byś miał ok. 200KM.

Miałem to samo. U mnie wyszedł wynik 230 (seria 220). Gość był pewnie przekonany, że hamuje CHHA, a nie CHHB i taki lekko zdziwiony, że jednak dali bonusa. U Witka wyszło 249KM i auto jeździło jakby tyle miało, a nie 230. Także VTG to firma, której należy unikać. Podobnie z KrematoremMocy.

Podjedź teraz i powiedz, że chcesz sprawdzić czy auto trzyma serie :D

• Lubię to 1
  • Haha 1

Możemy liczyć na jakąś zniżkę na hamownie w R-Performance jako członkowie tego forum? Jakby mi zmierzyli kurkę za 100 to może bym się z ciekawości skusił

pierwsze słysze zeby w leasingu sie o to czepiali :). pytałem co to za box- kto jest producentem

Diagnostyka VAG - Chiptuning

791-603-634

To zależy od leasingu, jeśli z planowanym wykupem na własność to może nie ale w takim jak wynajem długoterminowy to jak się wyda to jest mega słabo. Box jest firmowany przez VTG.

stąd taki wynik.

Trzeba było przy założeniu że nie chcesz softu- załozyc box Dimsportu, JB4 byłoby korzystniej i efektywniej.

Co do poprzednich wypowiedzi- podjedz na inną hamownie i sprawdz wynik

Edytowano przez Roberto795

791-603-634

Witam, może ktoś polecić firmę która ma doświadczenie w montażu boxow jb4 najlepiej okolice Warszawy? A może robił już ktoś modyfikacji do rs245? Swoją droga w serii takiej octavi wychodzi 255 kucy i 395 Nm

Tak samo wychodzi seria w każdej od 220. Zwykły marketing. Wiem której unikać - VTG. Jak się kiedyś dowiadywałem to zdaje się, że w Sportmile się bawili w boxy.

319/452

Dnia 22.08.2017 at 21:06, Kamil RS230 napisał:

@Pekal. Czyli te RS 245 to to samo co i starsze 220 :) nic się nie zmieniło :) 

Soft ciut inny 

791-603-634

Dnia 25.08.2017 at 18:44, Kamil RS230 napisał:

No minimalnie może i tak. Oznaczenie silnika trochę inne to musiało się zmienić coś. 

Mapa silnika. xD

Tomasz

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.