Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witajcie,

mam problem, który zrodził się  po obejrzeniu zamówionego prze zemnie auta. VRS stoi i czeka na mnie u Dealera ale brakuje mu RELINGÓW DACHOWYCH, które wg. mojej wiedzy opartej na cenniku SĄ STANDARDEM dla wersji VRS 245 KOMBI

LINK do cennika: http://az749841.vo.msecnd.net/sitesplpl/alv1/27057a83-d291-4747-87ce-7562018290b2/cennik_octavia_rs-rs245_2018.653c760a3abba6ccf57d78c440e7ffac.pdf

Zakładka FUNKCJONALNOŚĆ

Czarne lakierowane relingi dachowe (wyłącznie dla Combi) 300 /  (to kółko jest wypełnione na czarno = STANDARD)

czy spotkał sie ktoś z Was z taką sytuacją ??? 

Pozdrawiam

Reklamy dla niezalogowanych
3 minuty temu, Namo napisał:

RS 245 FL kombi nie ma relingów w standardzie, tylko RS 230 FL ma czarne bez dopłaty.

Sprawdź proszę cennik w którym jest namalowane: CZARNE LAKIEROWANE RELINGI DACHOWE dla VRS 245 i czarna kropa jak byk = standard

Edytowano przez BraWo

No tak zgadza się, jest do wyboru w konfiguratorze jednak powinno być to inaczej sformułowane, jako OPCJA USUŃ bo w cenniku jest jako standard i jeśli ktoś sobie nie życzy poprostu klika usuń relingi. Dla mnie to zupełnie nie jasne, Coś co jest w standardzie w cenniku staje sie wyborem w konfiguratorze na stronie

Edytowano przez BraWo

1 minutę temu, LEMUR napisał:

Wg cennika są w std dla 245combi

IMG_1142.PNG

Fragment

IMG_1142.PNG

To jest "babol" który dezinformuje i powinien być SZYBKO korygowany 

3 minuty temu, LEMUR napisał:

@BraWo ale jeżeli ktoś przy się nim przy zakupie sugerował, powinnien jaloś "wyszarpać" od sprzedawcy efekt "zadowolenia" ;-) 

Relingi dodają auto sporo drapieżności i funkcjonalności. Nie wyobrażam sobie posiadać auta bez nich. Poprzedniego Roomstera też zamawiałem z relingami i "dokładali" mi w ASO bo ktoś gdzeiś sie machnął. Identyczna sytuacja może mieć miejsce i tu. Jest sens montażu tego w ASO ????

Nie no auto już jest na placu u DEALERA, własnie bez relingów. Zostaje montaż przez nich lub zamawianie jeszcze raz od początku :/

Witajcie,

Zaczyna się powoli jazda z autem. Dealer odwołuje się do cennika gdzie jak WÓŁ wpisane jest, że relingi są STANDARDOWĄ OPCJĄ nie wymagająca potwierdzania przy zamawianiu czy innych specjalnych dodatkowych zabiegów.  

SAP przyjęła zgłoszenie z mojej strony i prześle mi na maila protokół reklamacyjny - czekam nadal

Dealer chce montować (ściągać tapicerkę, wiercić 8 otworów i kleić do dachu) - nie godzę się na to

Ja chcę pojazd fabrycznie skonfigurowany wg. mojego pomysłu i nie wyobrażam sobie grzebania i wiercenia wiertarą w dachu nawet w białych rękawiczkach

Jestem w stanie zaakceptować samochód bez relingów ale pod warunkiem sporej obniżki ceny auta. Wiem, że jest specjalny cennik dla pracowników ASO Skoda i można mieć rabat o jakim może pomarzyć przeciętny Kowalski. Uważam, że takie załatwienie sprawy będzie FAIR dla każdej ze stron.

Ja jestem nikt w porównaniu do SKODA Auto ale jako klient mam też swoje prawa

• Lubię to 1

48 minut temu, BraWo napisał:

Dealer chce montować (ściągać tapicerkę, wiercić 8 otworów i kleić do dachu)

To w dachu nie ma technologicznych gotowych miejsc pod montaż relingów jak t było w Octavia 2? Jesteś pewien, że trzeba wiercić?

baner.gif

9 minut temu, Namo napisał:

To w dachu nie ma technologicznych gotowych miejsc pod montaż relingów jak t było w Octavia 2? Jesteś pewien, że trzeba wiercić?

http://allegro.pl/dach-5e0-5e9-octavia-3-iii-kombi-2014-rok-i6902048065.html#imglayer

no jak widać niestety nie ma otworów technologicznych :(

2 minuty temu, Namo napisał:

A taki Thule Rapid System 754 by Cię nie satysfakcjonował? Półtora tysiąca taki bagażnik kosztuje i nie potrzeba relingów.

Wiem Namo, widziałem ale to są półśrodki, do sedanów hatchbacków. Pomysł fajny ale nic nie zastąpi oryginału

Najwyżej zamówię 2 egzemplarz i poczekam te 2-3 miechy

przed chwilą, BraWo napisał:

zamówię 2 egzemplarz

Wklej tu konfigurację tej RS 245 co stoi na placu :-) Może dogadam się dealerem.

baner.gif

10 minut temu, Namo napisał:

Wklej tu konfigurację tej RS 245 co stoi na placu :-) Może dogadam się dealerem.

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/107904046

widać cosik ?

a tu fotosy z artykułu, widać jak moze wygladać VRS 245 bez relingów:http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/testy/news-rs-245-najszybsza-octavia-w-historii,nId,2429856

No co Ty, jeszcze tylnej wycieraczki się pozbyć, spojler tylnej szyby na czarno pomalować, napisy do kosza, znaczek w czarno. Oj, zaczyna mi się podobać kombi w tym kolorze :-)

baner.gif

dla mnie ten kolor i auto to mierna ale przyzwoita (po modach stage 3) namiastka AUDI RS6 w kolorze NARDO GREY :-8

1 minutę temu, Namo napisał:

Będziesz większe turbo wkładał?

Będę :)

Zawsze chciałem mieć mocne auto, to auto ma być bazą pod 400hp

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.