Skocz do zawartości

Wydech Remus


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

@Wolf daj numer na prv to jutro zadzwonię :)

6 minut temu, Namo napisał:

jakim spocie?

takim co spotykają się ludzie co mają nasrane we łbie i po mieście zapierdzielają po 200 km/h ;), czego ja nie popieram i nie robię - przyznaję raz mi się zdarzyło ;). 

W bagażniku masz mały kompresorek do którego nabija się powietrze. Musisz podłączyć ten kompresorek do gniazda zapalniczki w bagażniku i masz aktywne klapki. Pilot przy kluczykach i jak chcesz głośno to jeden przycisk "ON" i drze japę że hej :). Ja teraz chce przerobić podłączyć to na stałe tak żebym nie musiał wciskać tej końcówki w gniazdko zapalniczki za każdym razem ( niestety gniazdko zapalniczki jest podłączone na stałe z akumulatorem i wyciąga prąd bo co jakiś czas dobija powietrze. Można to było zrobić z podciśnieniem z silnika, ale nie chciałem ciągnąc kabla przez całe auto. Może to co napisałem jest nie do końca zrozumiałe, ale najwyżej powiem Wam to przez telefon, bo będzie mi prościej :)

Zrobię jutro foto to wrzucę :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ucho235 Ja sobie podjade do Ciebie :) zaraz podeślę Ci numer ale to jeszcze się zgadamy kiedy masz czas :) wole posłuchać na żywo :)

jak ten kabel jest pociągnięty z bagażnika do klapek? w sensie którędy idzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf ja w zasadzie zawsze mogę :) Jak podniesiesz podłogę od bagażnika to masz tam tam miejsce gdzie wychodzę oryginalne kable..od czego nie wiem. Jutro zrobię fotki to wstawię i będziecie wszystko widzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ucho235dzięki za wyjaśnienie :) zrób zdjęcia właśnie gdzie ten komoresorek itd. Bo chciałbym go jak najbardziej ukryć żeby mi bagażnika nie zabierało:)

@ucho235 @Wolf umowcie się po 25 któregos miesiąca to i ja podjadę bo wcześniej to nie ma mowy bo mam roboty od cholery :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ucho235 napisał:

@Kamil RS230 to jest mały kompresorek i jest przy kole zapasowym :) Umówcie się w @Wolf-em i podjedzcie :)

OK ok w ten weekend nie mogę ale potem cały tydzień wolny. Do 1 grudnia :) a potem to w tej przerwie między świętami a nowym rokiem bym mógł dopiero. Jutro napisze do @Wolfa i się jakoś umówimy :) 

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo :D. To trochę moja wina, bo miałem to już dawno zrobić tak jak powinno, ale mi się nie chce :) Chyba stary się zaczynam robić....zresztą większość czasu jeżdżę na zamkniętych więc może dlatego jeszcze tego nie zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie wygląda. Zostało jeszcze tylko ta sprawa z tą wtyczką, ale nie mogę się zebrać i podjechać. Rozmawiałem z elektronikiem i podłączy mi to na stałe z gniazdkiem od zapalniczki i z lampką od bagażnika, żeby było to aktywne w momencie otwarcia auta - wtedy dochodzi prąd do lampki w bagażniku a w momencie zamknięcia nie ma prądu. Oczywiście wszystkie kable pochowa i dodatkowo jakiś przekaźnik zamontuje żeby instalacji nie popaliło. Gniazdko zapalniczki jest bezpośrednio podłączone do akumulatora i jest tam cały czas prąd, przez to kompresorek co jakiś czas dobija powietrze i jak auto postoi z tydzień czasu to zżera akumulator. 

Można też poprowadzić taki przewód od silnika z podciśnieniem (nie będzie wtedy kompresorka). Nie wiem czy wtedy przewód "idzie" pod podwoziem (narażony byłby na wszystkie warunki atmosferyczne), czy idzie wewnątrz auta, ale wtedy trzeba chyba sporo rzeczy porozbierać żeby go ukryć...

IMG_20171123_090309.jpg

IMG_20171123_090315.jpg

IMG_20171123_090345.jpg

IMG_20171123_090628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nowa opcja:

Napisał do mnie chłopak z Łomży:

Firma MSS Performance w linku zdjęcia z jego realizacji: http://www.pictame.com/user/mss_performance_pl/4305586451.

Dostępne opcje:

1. Cat-back bez klapki 2200 z klapką 3200.

2. Cały wydech 4000 z klapką, 3000 bez klapki. 

Istnieje kilka możliwości sterowania klapkami:

- Z dodatkowym kompresorem i pilotem jak u @ucho235

- Bezpośrednio z podciśnienia z silnika (pilot/przycisk w kabinie)

- Bezpośrednio z podciśnienia z silnika z możliwością sterowania klapką poprzez VRS Mode. Klapki zamknięte ECO/Normal/ Otwarte w Sport i w Individual jeśli masz wybrany sportowy tryb silnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf Tzn to jest Faktura VAT bez VAT:) Gość jest na ryczałcie. Ty odliczyć możesz 18/19% od podatku dochodowego. Zaraz napiszę o te filmiki i cenę tego ostatniego sterowania;) Gość ma być u mnie w mieście w tym tygodniu to z nim pogadam:)

Ale spawy robi ładne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kamil RS230 napisał:

Panowie nowa opcja:

Napisał do mnie chłopak z Łomży:

Firma MSS Performance w linku zdjęcia z jego realizacji: http://www.pictame.com/user/mss_performance_pl/4305586451.

Dostępne opcje:

1. Cat-back bez klapki 2200 z klapką 3200.

2. Cały wydech 4000 z klapką, 3000 bez klapki. 

Istnieje kilka możliwości sterowania klapkami:

- Z dodatkowym kompresorem i pilotem jak u @ucho235

- Bezpośrednio z podciśnienia z silnika (pilot/przycisk w kabinie)

- Bezpośrednio z podciśnienia z silnika z możliwością sterowania klapką poprzez VRS Mode. Klapki zamknięte ECO/Normal/ Otwarte w Sport i w Individual jeśli masz wybrany sportowy tryb silnika. 

Bajer to by był gdyby w individual pojawiła się opcja "wydech" :-) oraz na "stałe" w sport :-) Zapytaj o taką możliwośc bo to byłby pocisk na maksa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team