Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Gwiazda

szukam Mechanik do dłubania waw

Recommended Posts

Hej

Szukam mechanika w Warszawie lub okolicach co się zajmuje takim dłubaniem w aucie, takimi pierdołami typu zmiana żarówek na LEDy we wnętrzu, 

do normalnego warsztatu nie pójdę bo oni ten czas wolą poświęcić na normalne naprawy

a sam mam za mało zdolności technicznych, i wolę zapłacić parę groszy więcej za wymianę sam ogarniając części

chciałbym ruszyć z kilkoma projektami opisanymi tu w dziale Doposażenie

Reklamy dla niezalogowanych

Hej
Szukam mechanika w Warszawie lub okolicach co się zajmuje takim dłubaniem w aucie, takimi pierdołami typu zmiana żarówek na LEDy we wnętrzu, 
do normalnego warsztatu nie pójdę bo oni ten czas wolą poświęcić na normalne naprawy
a sam mam za mało zdolności technicznych, i wolę zapłacić parę groszy więcej za wymianę sam ogarniając części
chciałbym ruszyć z kilkoma projektami opisanymi tu w dziale Doposażenie

Mechanikiem samochodowym to ja nie jestem ;) ale jak coś to koledzy z forum zawsze mogą na mnie liczyć ;)
Trochę juz rzeczy z działu doposażenie przerobiłem u siebie to odrazu bedziesz mógł zobaczyć :)
Z czym chciałbyś ruszyć?

@Gwiazda sądzę, że spokojnie wszystkie Twoje przeróbki wykona @mcq u mnie w samochodzie wymieniał całe oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz na ledy 9_9 A nie tylko u mnie takie mody robił. Także doświadczenie na pewno ma, a do tego VCDSa który to czyni cuda :-D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team