Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Dzien dobry. Jestem tu nowy wiec serdecznie wiatm wszystkich. Mam o3 w wersji bida edyszyn. Za pare dni konczy mi sie gwarancja co za tym idzie czas na zmiany. Chcialbym kilka bajerow doswietlanie, lusterko przy wstecznym i tylko moderator wie co jeszcze. I tu pytanie . czy to sie da??? Wersja active z pakietem amazing. Zakupiona jako nowa w salonie wiec nie bylo u niej jeszcze nikogo. Jedyne co mi sie udalo to silowniki w masce:)

Dzień dobry Niepołomice ;)

W większości przypadków "doposażeniowych" gwarancja nie ma większego znaczenia.
Wszystko zależy co chcesz robić/jaki masz budżet i jakie BCM/gateway był w Active.

Dzien dobry. Hehe. Ale fajnie. Czad. Ale nic nie kumam co do mnie napisales:) zielony jestem w skodzie. Moja pierwsza.

W mojej Octavi 3 wersja Ambition oba sterowniki są w wersj MID i za dużo do rozbudowy tam nie ma.

Dołożyłem czujnik RLHS i włącznik świateł  z funkcją Auto. Włączyłem doświetlenie zakrętów przeciwmgielnymi i ustawilem CH/LH.

Edytowano przez Jezol

U mnie podobnie, dodatkowo dodane obniżanie prawego lusterka na wstecznym, HHC, na dniach dołożę jeszcze kamerę cofania(graty już kupione) i lusterko wsteczne fotochromatyczne. Dodatkowo wymieniłem wszystkie żarówki halogenowe oprócz kierunkowskazów bo te standardowe były mega żółte. H15 wymienione na LED dzienne/długie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dnia 21.01.2018 at 20:41, daniel_gw napisał:

U mnie podobnie, dodatkowo dodane obniżanie prawego lusterka na wstecznym, HHC, na dniach dołożę jeszcze kamerę cofania(graty już kupione) i lusterko wsteczne fotochromatyczne. Dodatkowo wymieniłem wszystkie żarówki halogenowe oprócz kierunkowskazów bo te standardowe były mega żółte. H15 wymienione na LED dzienne/długie

Daniel_gw pamietasz kod dostepu do sterownika ABS chciałem sprawdzić możliwość włączenia HHC jednak bez kodu nie mogłem.

HHC wlączasz kodowaniem a tam nie potrzeba kodu.
Chyba ze masz na mysli ustawienie w adaptacjach sposobu jego działania.

Co do h15 to tak jak w dedykowanym wątku opisałem, były motohid h15 i faktycznie długich świateł w ogóle nie było. Teraz włożyłem ledowe z Ali. Nic lepszego nie znalazłem przekopując internet. Długie nie są aż tak mocne jak te standardowe długie, ale dla mnie akceptowalne. Tylko w postojowkach trzeba było obniżyć moc bo oślepiały w nocy.

Tak jak Kolega wyżej napisał- kod potrzebny jest tylko w adaptacjach, ale to vcds podpowiada.

Pytałem ponieważ w pomocniku kodownia w ogóle nie było widocznych bitów. Po zmianie z ręki w bajcie 25 wartości 40 na 43 HHC działa.

Mój VCDS w module 03 akurat nie podpowiada. A u Was jakie kody dostępu macie w podpowiedzi?

Edytowano przez Jezol

Cześć, szukam kogoś ze śląska kto uruchomiłby mi co się da w wersji Ambition. Ja nie mam o tym pojęcia ani sprzętu. Ktoś coś ? 

Edytowano przez SewerynR

6 godzin temu, SewerynR napisał:

Cześć, szukam kogoś ze śląska kto uruchomiłby mi co się da w wersji Ambition. Ja nie mam o tym pojęcia ani sprzętu. Ktoś coś ? 

Mieszkam w dg jak po drodze to zapraszam

37 minut temu, Wentylator napisał:

Z kimś z DG już się umawiałem w zeszłym tygodniu ale zgubiłem numer telefonu i trochę głupio wyszło. Może to ty?  

Dnia 10.07.2018 at 17:33, Wentylator napisał:

a czym dłubiesz w FL-kach jaki masz kabel?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team