Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Sebdar

Aso w trójmieście?

Recommended Posts

Witam, ktoś może polecić inne ASO niż Plichta w Trójmieście? Nie lubię jak mi ktoś kłamie w twarz i nie jestem człowiekiem który będzie się wykłócał z serwisantem. Krótka historia z dzisiaj. Zmiana oleju po raz pierwszy w aucie kupionym jako nowe w Hiszpanii. Przy okazji poprosiłem żeby poprawili zaczepy (blokady) dodatkowej półki bagażnika, tej wysuwanej, ponieważ od jakiegoś czasu zaczęła mi spadać. Pan serwisant stwierdził że nic nie mogą zrobić bo w Hiszpanii te półki sa inne i nie mają tych zaczepów. Bzdura. Półka kupiona i dołożona przez serwis. Numer części ten sam dla całej Europy (5E5061109), w której skład wchodzą półka i elementy mocujące (metalowe blaszki i plastikowe blokady). Żenada, traktować klienta jak idiotę. Wiem jak to wygląda, sam to kupowałem i sam się miałem zabierać za montaż, ale zrobili mi to w ASO jako przysługę. Także pierwsze wrażenia z wizyty u Plichty w Gdańsku słabe. Ktoś poleca jakieś inne ASO?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Reklamy dla niezalogowanych

Plichta w Trójmieście niestety zdominował wszystko... stał się poniekąd monopolistą B-| jeszcze kilka lat temu była jakaś alternatywa (Lellek), dziś już nie ma. Ja osobiście z usług ASO już nie korzystam, bo i żadna gwarancja ani leasing już mnie nie zobowiązuje, to i po co... Ale znam osoby, które z Gdańska jadą 50 km do Starogardu Gdańskiego do ASO HADM Gramatowski i bardzo chwalą sobie...

Edytowano przez klarus
  • Lubię to 1

Plichta w Trójmieście niestety zdominował wszystko... stał się poniekąd monopolistą B-| jeszcze kilka lat temu była jakaś alternatywa (Lellek), dziś już nie ma. Ja osobiście z usług ASO już nie korzystam, bo i żadna gwarancja ani leasing już mnie nie zobowiązuje, to i po co... Ale znam osoby, które z Gdańska jadą 50 km do Starogardu Gdańskiego do ASO HADM Gramatowski i bardzo chwalą sobie...
Dzięki tam też pojadę na serwis. Nie będę płacił za słuchanie bajek.

Potwierdzam, lepiej jechać do Starogardu niż na miejscu u Plichty. Inny świat i podejście do klienta. Mimo, iż zaczołem kupować Skodę u Lellka w Sopocie (po przejęciu przez Plichte później niestety juz przy finalizacji), na serwis jeżdżę do Gramatowskiego, do Plichty mimo, ze blisko - omijam szerokim łukiem - zwłaszcza na Grunwaldzkiej.

W Trojmiescie Plichta niestety monopolista jak kolega wyżej wskazał.

• Lubię to 1

Potwierdzam, lepiej jechać do Starogardu niż na miejscu u Plichty. Inny świat i podejście do klienta. Mimo, iż zaczołem kupować Skodę u Lellka w Sopocie (po przejęciu przez Plichte później niestety juz przy finalizacji), na serwis jeżdżę do Gramatowskiego, do Plichty mimo, ze blisko - omijam szerokim łukiem - zwłaszcza na Grunwaldzkiej.
W Trojmiescie Plichta niestety monopolista jak kolega wyżej wskazał.
Mod: Proszę o dołączenie tych opinii do wątku o danych ASO i opinii o nich.

Niestety, wszystko u nas zaorali. Lellek trzymał jeszcze jakiś poziom. Szału nie było, ale w dwóch skodach (F2 i O1) nie było większych wtop. Wielka szkoda, że Skoda pozwoliła na taki monopol w pomorskim.

Plichta, szczególnie na Grunwaldzkiej, to dno i 3 metry mułu. Skrajnie niesympatyczni pracownicy różnych działów, tragiczni mechanicy.

Gdynia jeszcze się broni działem nowych samochodów i przyjmującymi na serwis. O mechanikach nie mam zdania.

Szadółki to teoretycznie stary Sopot, ale kilka problemów już miałem. Niestety (dla mnie) są najbliżej.

Może faktycznie trzeba warto sprawdzić w przyszłym roku Starogard...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.