Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam labradora, nawet gdy nie jeździ z nami w Octavii to jego sierść jest na butach i częściach garderoby. Posiadanie takiego słodziaka nosi za sobą takie właśnie skutki uboczne. Sierść nosi się mimowolnie do auta, jest wręcz powbijana w tapicerkę podłogi. Dobrze, że na fotelach skóra ale jak pozbyć się tych kłaków wbitych w "meszek" obicia podłogi? Odkurzacz na wodę radzi sobie z grubsza, na podłogę w bagażniku wjadę turboszczotą która nie mieści w przestrzenie pod nogami. Są jakieś maszynki, sposoby pozbycia się pozostałości po psie w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mastershine jak jechałem szczoteczką to ta kudłata tkanina na podłodze robiła się jeszcze bardziej kudła, wręcz się mechaciła. Wziąłem plastikową pensetę z apteczki i wyciągałem nią te kłaki które odkurzacz nie wciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierść psa czy kota to wymagający przeciwnik :) Ostatnio doczyszczenie astry tylko z samej sierści zajeło nam 1,5dnia pracy, tyle tego było i  bardzo mocno wbita w tapicerkę czy wykładziny.

Zawsze możesz wpaść na spa swojego Rs'a :)

DSC_0312.JPG

Edytowane przez Mastershine (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zdjęcie bagażnika, tam to każdy potrafi. Najgorzej to ten misiek w kabinie wydłubać z kłaków.

Teraz jak już miarę to czarne "futerko" ogarnąłem to denerwuje mnie szybkie brudzenie. Wystarczy położyć stopę i już zamiast czarnego jest szare. Są jakieś preparaty zabezpieczające przed tym efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty z tą wykładziną zrobiłeś :) być może zbyt mocno włosie uniosłeś do góry i dlatego się brudzi i szybciej zużywa :P wykładzine po odpowiednim czyszczeniu się czesze  :)a turbo szczota to niejest dobry sposób na czyszczenie delikatnych wykładzin jakie są w autach.

W astrze wyżej całe auto było po psie, tylko bagażnik na foto się załapał bo czas gonił.

Do impregnacji tapicerki czy wykładzin można stosować produkty producenta 303, tylko nie wiem czy to coś da bo może masz wykładzinę po twoich zabiegach zbyt mocno postawioną do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 26.12.2015 at 12:42, Namo napisał:

 Są jakieś maszynki, sposoby pozbycia się pozostałości po psie w aucie?

Są...  http://www.sonax.pl/Wyszukiwarka-produktow/(node)/21055/491400-SONAX-Szczotka-do-usuwania-siersci  bardzo skuteczna polecam .... w domu jest kila samochodów i dwa labradory kolor biszkopt... nie że pyk pyk i nie ma ale ułatwia życie znacząco :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Octavia zmienił(a) tytuł na Sierść psa w samochodzie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team