Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam. 

Niedawno stalem sie posiadaczem skody octavii 2 FL. Wszystko dzialalo dobrze do wczorajszego dnia, kiedy to zapragnalem wlaczyc sobie funkcje swiatel dziennych i doswietlania zakretow. Robilem wszystko wg instrukcji znalezionych w internecie mianowicie w bajcie 15 zaznaczylem bit 6 oraz doswietlanie zakretow tez gdzies znalazlem i zaznaczylem. Niestety ze skutkiem marnym poniewaz nie dziala ani jedna ani druga funkcja. Pelen smutku stwierdzilem ze trudno, odpialem vaga i spakowalem laptopa. I tu zaczely sie problemy. Nagle okazalo sie ze nie dziala fabryczna navigacja firmy columbus (rsn 510). Jest po prostu ciemna, nie reaguje na przycisk wlaczania. Po sprawdzeniu bezpiecznikow w samochodzie oraz w radiu stwierdzilem ze chyba navigacja padla. Podlaczylem ja do innego samochodu (audi A4) i tez nie dzialala, natomiast radio z audi w mojej skodzie wlaczylo sie. Wniosek wydawal sie oczywisty, jednak po chwili okazalo sie ze nie dziala domykanie lusterek z pilota a takze otwieranie i domykanie szyb z pilota. Manualnie wszystko dziala. Do tego na wyswietlaczu w miejscu gdzie jest przebieg samochodu widnieje napis "TrA''. 

Czy to mozliwe ze cos przypadkiem przestawilem w vagu? Nie bardzo wiem z ktorej strony podejsc do problemu. Zadnymi innymi ustawieniami sie nie bawilem, ale nie wykluczam opcji ze przestawilem cos przypadkiem. Czy ktos jest w stanie cos doradzic?

Reklamy dla niezalogowanych

Moze jakas mała podpowiedz jak to wylaczyc? Przegladam internet i niby sa jakies informacje ale dotyczace innych samochodow. Dostep do vaga bede mial po 14, musze byc przygotowany zeby zrobic to szybko i sprawnie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.