Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał Baran

octavia 3 Niedziałający pasek do jazdy dziennej

Recommended Posts

Witam, miał ktoś problem z "paskiem" do jazdy dziennej? Przestał mi świecić (wcześniej klosz bardzo zaparował, myślę, że woda się skropliła i to może być przyczyną) Bezpieczniki sprawdzone, nie są przepalone. W tym pasku jest jakaś żarówka ? Macie pomysł od czego zacząć ? Auto niestety już po gwarancji.  

Reklamy dla niezalogowanych

Witam z tego co kojarzę to diody masz tylko w module led taki jeżyk przy lampie on daje światło w ten twój pasek.

Witam. Mam podobny problem u siebie z lewej strony. @Michał Baran w jaki sposób poradziłeś sobie z tym problemem i co było jego przyczyną?

PS. U mnie już wszystko działa ? problemem była ustawiona zła wartość w adaptacjach ?

Edytowano przez Adam Pakura
juz działa

Pozdrawiam

@[email protected]

Ja mam podobnie, u mnie z jednej strony (od kierowcy) ledwo świeci.

Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Do wymiany moduł LED do kupienia na alle za około 200 zł niestety jest on pod lampą w związku z czym trzeba zwalać zderzak ( sam pasek to plastikowy światłowód zasilany dwoma ledami )

Też borykam się z tym problemem. @Adam Pakura jak sprawdzić te wartości w adaptacjach i jakie powinny być, mógłbyś wyjaśnić?

@biegi ten moduł ma jakąś nazwę bo szukam i nie mogę znaleźć

@KevlarX  no wiec ja sprawdzałem każde kodowanie prawej lampy ( bo  lewy przestał świecić gdy robiłem kodowanie żeby "pasek" przygasał gdy włącza się kierunkowskaz (prawy był poprawnie zakodowany i działał a lewy nie świecił)  i u mnie jedna wartość ( w lewym pasku) była na 0 zamiast 100. robiłem to w następujący sposób: VCDS-> 09- Centralny zespół elektryczny -> ADAPTACJA UDS -> Leuchte3SL VRB21 (prawa lampa) -> i po kolei każdy wiersz). W razie jakichś niejasności pytaj.

PS. Wysłałem pw.

Edytowano przez Adam Pakura
  • Lubię to 1

Pozdrawiam

@[email protected]

Dnia 10.09.2019 at 00:50, KevlarX napisał:

Też borykam się z tym problemem. @Adam Pakura jak sprawdzić te wartości w adaptacjach i jakie powinny być, mógłbyś wyjaśnić?

@biegi ten moduł ma jakąś nazwę bo szukam i nie mogę znaleźć

na alle wpisz moduł led vw audi skoda

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.