Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Wiązka ta sama...ja miałem tylko podgrzewane i ustawiane elektrycznie.Wymiana wyłącznika,lusterek...no i mozna się cieszyć fotochromami...i zamykaniem.Działa też rozkładanie  po zapłonie(software 0032) ,ale tylko jak się otwiera auto na raz z kluczyka.

Mogą być od innego VAG-a,ale parametryzacja od Skody O3.I najnowszy soft też warto ograć.

Witam. Powoli zaczynam kompleksować wszystkie graty potrzebne do montażu lusterek 9 pin. Mam już moduł 5Q4959592E i jadą do mnie lusterka 9pin o symbolach 5E1857407BM i 5E1857408BM.  Szukam jeszcze modułu 5Q4959593E i przełącznika lusterek z funkcją składania. W związku z tym miałbym prośbę czy jest ktoś kto mógłby mi podać kodowanie w VCDS żeby zakodować te składane i podświetlane lusterka? Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc.

Edytowano przez IntruderD1
Edycja żeby nie tworzyć postu pod postem

Cześć. Odnośnie lusterek kupiłem moduły z końcówkami 592-593, nie mogę ich zakodować, lusterka ani drgną nie działa podświetlenie.Jak to ogarnąć najlepiej?

32 minuty temu, rrobert napisał:

to muszą chodzić. wpisz jakie masz kodowanie i czy kodowałeś coś w bordnez 09

Nic nie kodowałem w 09 jutro spróbuje jeżeli mi się nie uda to jutro zobaczę jakie mam kodowanie 

jak masz sterowniki nie z octavia to bedą zle chodzić lusterka. lewe bedzie się zamyjkać prawe otwierać i takie tam. trzeba wgrać prawidłową parametryzacje do sterownika

1 godzinę temu, rrobert napisał:

jak masz sterowniki nie z octavia to bedą zle chodzić lusterka. lewe bedzie się zamyjkać prawe otwierać i takie tam. trzeba wgrać prawidłową parametryzacje do sterownika

Ok, a jak to wgrać można? 

Dnia 7.11.2019 at 15:39, Andrzej Zembrowski napisał:

Witam. Mam problem z rozkładaniem i składaniem luster. Z pilota rozkładają się i za chwilę składają i zostają w pozycji złożonej. Po przekręceniu stacyjki rozkładają się i zostają rozłożone. 

rozwiązałeś problem?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.