Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Jak sami wiecie, napięcie w gnieździe zapalniczki jest cały czas, powiedzcie czy wkładając taką ładowarkę usb na stałe do gniazka zapalniczki

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-samochodowa-2-x-usb-4-8a-bardzo-mala-7500993395

pobiera prąd, czy nie

Ładowarka jest wielkości zapalniczki, nic nie wystaje, dobrze się komponuje w aucie

nie chciałbym mieć zonka przy odpalaniu auta

łopatologicznie powinna pobierać w momencie podłączenia kablem usb do telefonu, w ładowarce żadnej diody nie ma

Reklamy dla niezalogowanych

Kiedy w ładowarkę nie jest wpięte urządzenie to nie pobiera prądu. Ja czasem zostawiałem na noc do ładowania baterie od kamerki sportowej i nigdy nie było problemu z odpaleniem.

baner.gif

W sumie przywoita cena, kiedyś ją już widziałem ale wychodziła za 70zl to sobie darowałem.
A jak odbiór osobisty możliwy to w sumie bardzo dobra.
Odebrać przy okazji dla kogoś z Warszawy? Chyba się tam wybiorę na Chełmżyńską ;)

Kiedy w ładowarkę nie jest wpięte urządzenie to nie pobiera prądu.

R U SURE? IMO to nie takie oczywiste... Ja bym sobie za taką teorię nawet paznokcia nie dał uciąć. HGW co tam majfrendy wsadzili do ŚRODKA i jak i kiedy to działa ...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.