Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

hahaha dobry filmik z tic tacami :D

a nawiązując do tematu do RSki 2 2.0 TDI da się duplexa założyć ?

Ja mam duplexa w tdi

Robione w el-tec

Musieli dorobic chwytak spalin do prawej koncowki. Zero tlumikow, gada inaczej ale dpf strasznie wycisza.

Nagraj
Jaki jest dźwięk.
Ile cie to kosztowało ?
Możesz podesłać jak wyglada prawa strona o tył od spodu

• Lubię to 1

Też jestem ciekawy jak kolega wyżej :)
Btw ktoś robił przelot w benzynie? Bo myśle nad wywaleniem środka i zostawieniu tyłów 

Edytowano przez ADAMR-RS

Chętnie jeszcze bym zobaczył jak dokładnie przechodzi oryginalny tłumik w benzynie.
Chodzi mi dokładnie gdzie sie rozdwaja i czy jest różnica budowy podłogi miedzy TDI i tsi.
Czy w benzynie tez przechodzi koło baku i idzie tak wysoko poprowadzony jak kolega zrobił ? Bo fajnie by było zeby wyglądał po przeróbce podobnie do orginału.
Dowiadywał sie ktoś w ASO czy można benzynowa tylna czesc tłumika kupić i założyć w TDI.
Od momentu rozdwojenia do tylnich puszek tłumika. Przydałaby sie jeszcze osłona termiczna po prawej str
Chce zrobic mod wydechu ale nie chce wioski zrobic. Nie chce zeby to wisiało na dole i zeby nie leciały iskry na progach zwalniających :)

15 godzin temu, pawelrs napisał:

Chce zrobic mod wydechu ale nie chce wioski zrobic. Nie chce zeby to wisiało na dole i zeby nie leciały iskry na progach zwalniających :)

To nie kombinuj, tylko kup albo gotowy Kat-Back albo daj sobie zrobić kompletny wydech.

Podeslijcie jak wyglada seryjny układ wydechowy tsi. Chodzi mi o drogę którędy idzie prawy tłumik i w którym miejscu sie lacza

Puentując cały temat o wydechach Remusa do RS'ki wrzucam info bezpośednio od przedstawiciela remusa w PL:

1. Sportowy układ wydechowy Racing z klapami (bez homologacji). Cena: 7 200 zł brutto

Sportowy układ wydechowy Racing składający się z dwóch tłumików tylnych z klapami, przelotowego tłumika przedniego oraz kontrolera dźwięku. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą zewnętrznego pilota z 4 zaprogramowanymi ustawieniami. Produkt montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

Film z dźwiękiem: https://www.youtube.com/watch?v=lBX2666vvBo

2. Sportowy układ wydechowy Sport z klapami (z homologacją). Cena: 7 700 zł brutto

Sportowy układ wydechowy składający się z dwóch tłumików tylnych z klapami, sportowego tłumika przedniego oraz kontrolera dźwięku. Sterowanie klapami odbywa się za pomocą zewnętrznego pilota z 4 zaprogramowanymi ustawieniami. Produkt montowany do fabrycznych końcówek wydechu.

Film z dźwiękiem: https://www.youtube.com/watch?v=XH2dNyCeE8o

Wysyłka oraz montaż w naszym serwisie gratis. W razie dodatkowych pytań służę pomocą,

• Lubię to 4

Hmm sporo. Ktoś może "testował" jak O3 RS TSI chodzi na pełnym przelocie? (bez środka i tyłu)

Ja testowałem, kto co lubi, wg mnie łeb urywa, nie z wrażenia tylko z hałasu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1

Podoba mi się ten dzwięk, chce taki wydech - ale dopiero jak kupię drugie auto.

Od 1.53 jaki kurde mega dzwięk basowy :o

Edytowano przez matys
  • Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team