Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
alcosaper

octavia 3 Blind spot

Recommended Posts

Da się dołożyć blind spota do wersji w której nie ma tej funkcji? Z marszu zakładam wymianę lusterek... i nie wiem co jeszcze. Ktoś próbował to zrobić? W serwisie oczywiście "jak nie wyjechał z blind spotem z fabryki to dołożyć się nie da".

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

1. Radar monitorowania martwego pola 5Q0907686B i 5Q0907685B

2. Uchwyty  5E5907455  i 5E5907456

3. Okablowanie

4. Nowe wkłady lusterek (największy koszt około 2 tyś, trudno znaleźć używki ) lub tańsze rozwiązanie TU podobno ma być stosowane w nowych modelach

5. Kodowanie

6. Ewentualna wymiana sterownika Gateway z 5Q0 na 3Q0 (z tego co śledziłem temat związany z tym)

to tak w skrócie i powinno działać, ewentualnie niech wypowie się rrobert ?On wszystko ma w jednym palcu pozdrawiam serdecznie ?

Dnia 17.07.2019 at 20:26, rrobert napisał:

jeszcze odpowiednia pompa ABS dla sterowników "b" bo one mają RTA. na gateway 5q0 będzie chodziło  

a na takiej pompie będzie działać  Oznaczenie elementu SW: 5Q0 907 379 R    HW: 5Q0 907 379 F ?

Dnia 24.07.2019 at 20:44, rrobert napisał:

ja chcesz mieć RTA to nie. wymiana na 3Q0 lub zastowowanie starszych sterowników BS 5Q0 907 565/6 

a czy jest konieczne kodowanie RTA czy można tylko blind spota, i czy nie będzie walić błędami w sterowniku, i druga kwestia zastosowania starszych sterowników wtedy dały by RTA, a co ewentualnie się traci np? przy tej opcji

Dnia 24.07.2019 at 20:44, rrobert napisał:

ja chcesz mieć RTA to nie. wymiana na 3Q0 lub zastowowanie starszych sterowników BS 5Q0 907 565/6 

a co bym stracił, stosując starszy sterownik do mojej pompy? (czy coś by mogło nie działać) na pewno  zyskał bym możliwie zainstalowania BS/RTA

Witam, troche popatrzyłem informacji na ten temat i obczaiłem listę gratów

1.Pompa ABS (3Q0907379N)  czy pozostać przy tej co mam 5Q0 907 379 R skoro nie mam DSG?

2. Radary (5Q0907686 A i 685 A) (czy końcówki maja znaczenie A/B/C itd?) czy będzie ok A?

3.Uchwyty do radaru (5E5907456 i 455)

4.Wtyczkę do kostki ABS (4M0998046

5.Okablowanie

6.Wkłady Lusterek bądź Lampki (5NA 949145) wybrałem lampki

7.Piny do zaciśnięcia na nowo do wtyczki (000979046e)

8.Kodowanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.