Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
pablopicassio

kupię Zdecydowanie kupie octavie RS 220

Recommended Posts

Cześć Wszystkim, 

jestem tu nowy, ale mam nadzieję, że pozostanę na dłużej:) 

Do tej pory jeździłem Laguna GT i jeździło mi się super, do momentu... aż jakiś typ we mnie wjechał i rozwalił mi całe auto:/ Stąd potrzebuję nowego samochodu. Po przeszukaniu internetów i przeczytaniu trochę różnych informacji - wybór padł na Octavię RS (pewnie 220, chociaż może i nowsza się trafi?). Zapewne jeszcze nie wiem całej masy rzeczy, ale jak już będzie auto to wszystko w swoim czasie (postaram się nie zadawać głupich pytań, ale jeśli już to proszę o wyrozumiałość:) )

Stąd pytam: 
może ktoś chce swoją sprzedać albo słyszał/ widział o jakiejś? Na otomoto można jakieś znaleźć, nie mniej szukam pewnego i zadbanego auta, o które ktoś dbał, a nie tylko udawał. Niestety z ogłoszeń różnie może być i pojazd bezwypadkowy po bliższym przyjrzeniu się taki już może nie być... Więc? 

Na forum widziałem auta od @Namo (oczywiście zadzwonię, żeby porozmawiać) oraz @Daab, który niestety się rozmyślił ze sprzedażą 😞

Z preferencji: 
- tylko benzyna
- chyba bez różnicy czy automat czy manual (nigdy nie jeździłem automatem, więc nie wiem czy mi to pasuje. Swoją drogą należy się bać tych automatów?) 
- bezwypadkowe (szkód parkingowych nie liczę) 
- niebieski jest ładniejszy od białego; czarnego bym nie chciał
- bardziej, niż mniej (do)wyposażoną
- przebieg im niżej tym lepiej, ale max 100k km 

Ktoś, coś? :)

Reklamy dla niezalogowanych
7 godzin temu, pablopicassio napisał:

Na forum widziałem auta od @Namo

Do mnie w tej sprawie dzwoń w połowie sierpnia. Na tą chwilę kończę spłacać leasing, na razie jest decyzja, że zostaje auto u mnie ... ale w sierpniu kto wie co mi odwali.

baner.gif

Chyba za dobre auta, bo po wystawieniu ludzie się rozmyslaja :)
Dzięki za informację, jednak czekać tyle raczej nie będę mógł (chyba ze juz nic nie znajdę, to wtedy może wypożycze samochód),bo będę bez auta, co w dzisiejszych czasach jest sporym utrudnieniem. Chciałbym kupić samochód powiedzmy w przeciągu miesiąca. A nóż się uda :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Dzięki! Po zdjęciu auta wygląda, że właśnie dziś z nim rozmawiałem:) jestem umówiony na oglądanie po majówce :)
Nie mniej przyznaję, że marzy mi się niebieska...

12 godzin temu, pablopicassio napisał:

Dzięki! Po zdjęciu auta wygląda, że właśnie dziś z nim rozmawiałem:) jestem umówiony na oglądanie po majówce 🙂
Nie mniej przyznaję, że marzy mi się niebieska...

Też szukałem niebieskiej, a kupiłem czarną. 😉 

@bolo81 piękna ta Twoja RS-ka;) Tylko trochę za późno... W poprzednim tygodniu kupiłem prawie taką samą (nooo, przed modami jeszcze:P) 🙂 Nie pochwaliłem się jeszcze, bo ledwo odebrałem ją od mechanika, a dodatkowo, trzeba trochę wypucować przed chwaleniem się:) Ale niedługo i moja zawita do garażu:) 

Dzięki jednak! 

• Lubię to 1