Jump to content

Graty pod stage 3 / 4


Artur RS3

Recommended Posts

Witam , tak jak w tytule , kupię graty pod stage 3- stage 4 . W grę wchodzą nowe jak i używane rzeczy. Wydech mam kompletny więc nie potrzebuję,  jesli turbo to tylko peruna . Jak cos masz na sprzedaż czy też masz dobre dojście do nowych części to daj znać ?

Link to comment
Share on other sites

Stage 3+ (420-440Ps,520-530Nm) -12500zł brutto
-Zmiana oprogramowania sterownika silnika
-Wydajniejsza turbosprężarka V1
-Wydajniejszy intercooler
-Kolanko
-Świece zapłonowe 
Taką ofertę mam od CS . Nie za drogo ? I czy nie można wyciągnąć wiecej na V1 ? R performance wyciągnął 480 bodajże.  
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Artur RS3 napisał:
Stage 3+ (420-440Ps,520-530Nm) -12500zł brutto
-Zmiana oprogramowania sterownika silnika
-Wydajniejsza turbosprężarka V1
-Wydajniejszy intercooler
-Kolanko
-Świece zapłonowe 
Taką ofertę mam od CS . Nie za drogo ? I czy nie można wyciągnąć wiecej na V1 ? R performance wyciągnął 480 bodajże.  

480 to na v2, 420-440 to taki przedział dla v1 z chh

Turbo v1 to 4-4.5k, IC wagnera 3,7k (ew. Forge), kolanko 350, swiece, montaz(pewnie 1000) i strojenie(cos ok. 3000). Cena wg mnie dobra, bo nic Cie nie obchodzi. 

Edited by surf (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

U mnie było tak:

Turbo IS38 3700 nowe,

IC wagner 2200 używany,

DP 1100 nowy,  baq garage,

Montaż frog + strojenie digitun z dsg 2700 ( 1200 montaż, 1500 strojenie)

Suma 9700 385 km 505 Nm

Patrząc Czy znajdziesz IC w podobnej cenie + świece i kolanko oraz co najważniejsze V1 to wydaje się dobra cena tylko pytanie czy warto ? i czy te 440+ się będzie sprawdzać w ośce. Chociaż hoooj rób to na 440+ i daj adres gdzie podjechać do Ciebie i przywieziesz mnie Może też zmienię zdanie i doloze pare KM ;))

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jendrus91 napisał:

U mnie było tak:

Turbo IS38 3700 nowe,

IC wagner 2200 używany,

DP 1100 nowy,  baq garage,

Montaż frog + strojenie digitun z dsg 2700 ( 1200 montaż, 1500 strojenie)

Suma 9700 385 km 505 Nm

Patrząc Czy znajdziesz IC w podobnej cenie + świece i kolanko oraz co najważniejsze V1 to wydaje się dobra cena tylko pytanie czy warto ? i czy te 440+ się będzie sprawdzać w ośce. Chociaż hoooj rób to na 440+ i daj adres gdzie podjechać do Ciebie i przywieziesz mnie Może też zmienię zdanie i doloze pare KM ;))

Teraz mam 332KM i 450Nm więc wydaję mi się i tak dużo na te pare koni ? i trakcji brakuje , ale będzie prawdopodobnie najpierw mod na 4 buty potem hamulce i moc tylko nie wiem czy z silnikiem co jest teraz czy coś wszczepić mocnego ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team