Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek Baran

octavia 3 Utrata ciśnienia w kole

Recommended Posts

Pytanie może ktoś sie spotkał. Co jakiś czas wyskakuje komunikat utrata ciśnienia w tylnim prawym kole. Po sprawdzeniu kół zapis i reset i dalej to samo. Co ostawiać czujnik abs?

Reklamy dla niezalogowanych

A ja się spytam bo zapomnialem...

Jak to zrobic żeby chodziło? Dokladnie to żeby informował o tym że coś jest nie tak. Ostatnio jeździłem na ciśnieniu 1.1 bo się okazało że coś było w kole.

Pytanie może ktoś sie spotkał. Co jakiś czas wyskakuje komunikat utrata ciśnienia w tylnim prawym kole. Po sprawdzeniu kół zapis i reset i dalej to samo. Co ostawiać czujnik abs?
Tomek trzeba by sprawdzić jakie predkosci kazdego kola pokazują czujnik od ABS moze cos wpadło pod czujnik lub coś jest na pierścieniu.

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Witam przyłącze się do tematu bo co prawda po części też chodzi o ciśnienie w oponach,  mam prośbę do Was, szczególnie do osób które nie posiadają oryginalnego radia, wyskoczył mi komunikat o utracie ciśnienia i niestety bez radia i przycisku SET nie jestem w stanie potwierdzić poprawnego ciśnienia, w załączniku screen które obrazuje całą sytuacje, wykasowanie nic nie daje.

image_48541.jpg

Dnia 4.08.2019 at 13:51, Tomek Baran napisał:

A takie pytanie jakie felgi stalowe czy aluminiowe nowe czy stare? We Fabii i rapidce mam podobnie ale to tylko i wyłącznie przez to że felgi stalowe są już stare i powietrze między felgą a oponą uchodzi i co 3 tygodnie muszę do pompować oczywiście w okresie zimowy. W lecie na aluminiowych nie dzieje się nic.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.