Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Krzem88

octavia 2 Pisk w czasie jazdy i podczas hamowania

Recommended Posts

Witam

Podczas jazdy dochodziły dziwne piski jak i w czasie hamowania, klocki (przednie) były już na granicy starcia, więc pomyślałem, że czas już je wymienić.

Klocki i tarcze zostały wymienione na (MEYLE), lecz pisk podczas jazdy pozostał, a i w czasie hamowania istny koszmar.. Nagrałem krótki zapis dźwięku, gdyby ktoś zechciał mi pomóc w celu ustalenia przyczyny byłbym bardzo wdzięczny.

Jakość nagrania nie odzwierciedla tego pisku... no ale może ktoś wpadnie na pomysł, pod koniec nagrania słychać pisk samego hamowania...

Pozdrawiam

Głos 004.m4a

Przewody hamulcowe ok?

w innym aucie miałem tak, że piszczało przy lekkim skręcie, na wprost było ok, podczas hamowania różnie, raz był, raz nie. Również podejrzewałem tarcze i klocki - tarcze faktycznie były do wymiany - pisk pozostał, w innym serwisie wyszło, że to wina przewodów - nie pamiętam co tam było ale po wymianie przewodów pisk się już nie pojawiał.

Dzięki za odpowiedź.

Hamulce zostały dzisiaj ponownie sprawdzone, przeczyszczone, przewody wyglądają na dobre, jedynie co jeszcze zaobserwowałem to wjeżdżając na rondo i przy skręcie w lewo pojawia się taki lekki gwizd.

Pamiętasz ile płaciłeś za te przewody, dużo roboty z tym jest ?

dzięki za odpowiedź.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team