Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wyświetlacz nowy - sprawdzony na stole - żadnej wypalonej linii lub piksela.

Wyświetlacz rewelacyjnie prezentuje się w aucie - moim zdaniem najlepszy LCD jaki był w O3.

Cena 900.

Mogę zamontować

Wyświetlacz będzie działać z Columbus MIB1 i MIB2, Amundsen MIB2, Bolero MIB2

Posiadam również jednostki MIB2 Amundsen odblokowane z kompletem aktywacji i bez CP - możliwa wymiana i kodowanie Jednostki z DAB, WiFi, najnowszy soft 478 montaż plug and play w aucie - mapy w komplecie.

Cena za jednostkę 900.

Również mogę zakodować, zamontować, odblokować Smartlink w Państwa czytnikach, Również VW, Audi, Seat. Mogę podwyższyć również oprogramowanie do najnowszej wersji.

W związku z pytaniami:

Montaż w miejsce MIB1 Amundsen jest praktycznie plug and play - potrzebujemy wyjmaki do radia i LCD, wyjmujemy, w kablu sygnałowym do wyświetlacza nożykiem trzeba odciąć wypusty do gniazda MIB2 wyświetlacza, żeby pasowało - zakładamy nowe i po zakodowaniu działa.

Jeżeli w aucie jest wzmacniacz Canton MIB1 - trzeba wymienić na MIB2. W aucie bez Canton działa od razu.

W Bolero MIB1 i MIB2 dodatkowo trzeba dołożyć antenę GPS - mam uniwersalne, sprawdzone.

Dodatkowo do nowego czytnika możemy zamontować antenę DAB - wtedy możliwy jest odbiór radia cyfrowego.

W razie pytań proszę śmiało pisać.

octavia.JPG

Edytowano przez Paweł Niedźwiedzki

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.