Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał Muszyński

octavia 4 Parowanie reflektorów przednich Matrix Led oraz samoistne włączanie oświetlenia wewnetrznrgo

Recommended Posts

Witam w dniu wczorajszym odebrałem octavie 4. I mam problem parują mi przednie reflektory oraz podczas jazdy samo włącza się oświetlenie wnętrza w podsufitce z przodu od pasażera oraz nad tylna kanapa. Czy da się to jakoś wyłączyć 

Edytowano przez Michał Muszyński

Reklamy dla niezalogowanych

Reflektory reklamuj, ja w Leonie z 14r po dwoch latach wymienilem caly tyl, 4 lampy miesiac po miesiacu(aso liczy kazda czesc lampy jako osbna, czyli blotnik lewy, klapa lewa, blotnik prawy, klapa prawa) z lampka nie pomoge

Dnia 20.11.2020 at 19:39, Michał Muszyński napisał:

Witam w dniu wczorajszym odebrałem octavie 4. I mam problem parują mi przednie reflektory oraz podczas jazdy samo włącza się oświetlenie wnętrza w podsufitce z przodu od pasażera oraz nad tylna kanapa. Czy da się to jakoś wyłączyć 

lampy będą parowały. przecież to led z odprowadzeniem ciepła do komory silnika a nie do reflektora.

Witam ,bo jestem tutaj nowy .Odebrałem 2 dni temu Octavię IV 1,5 ambition (to pewnie nie ma znaczenia). Ale mam też problem po godzinie od wyjazdu od dealera w Lublinie akurat to też nie ma znaczenia skąd - chodzi mi tylko o pokonaną trasę od odbioru do Warszawy około 2h 36 minut z przerwami . ZACZĘŁY PAROWAĆ WSZYSTKIE 4 REFLEKTORY  zarówno od świateł mijania  jak i świateł mgielnych - wszystko z przodu (REFLEKTORY MATRIX LEDOWE) czy od razu można to wymienić ? i dlaczego takie rozszczelnienie jest w aucie które jest nowe ,ma przebieg 260 km .Jak długo trwa taka wymiana w Skodzie 4 reflektorów???

Witam ,bo jestem tutaj nowy .Odebrałem 2 dni temu Octavię IV 1,5 ambition (to pewnie nie ma znaczenia). Ale mam też problem po godzinie od wyjazdu od dealera w Lublinie akurat to też nie ma znaczenia skąd - chodzi mi tylko o pokonaną trasę od odbioru do Warszawy około 2h 36 minut z przerwami . ZACZĘŁY PAROWAĆ WSZYSTKIE 4 REFLEKTORY  zarówno od świateł mijania  jak i świateł mgielnych - wszystko z przodu (REFLEKTORY MATRIX LEDOWE) czy od razu można to wymienić ? i dlaczego takie rozszczelnienie jest w aucie które jest nowe ,ma przebieg 260 km .Jak długo trwa taka wymiana w Skodzie 4 reflektorów???
Jeśli reflektor jest nie szczelny wówczas reklamuj i niech wymienią. Jednak nie chce mi się wierzyć by wszystkie cztery miały nieszczelność.
Parowanie zimą przy dużej wilgotności i niskiej temperaturze jest rzeczą normalną nie tylko w Skodach, ale również Audi, VW i wielu Mercedesach.
Przyjdzie wiosna problem zniknie.
Gratki i wielu radości z bezawaryjnej jazdy życzę.

4 minuty temu, Bandini napisał:

Jeśli reflektor jest nie szczelny wówczas reklamuj i niech wymienią. Jednak nie chce mi się wierzyć by wszystkie cztery miały nieszczelność.
Parowanie zimą przy dużej wilgotności i niskiej temperaturze jest rzeczą normalną nie tylko w Skodach, ale również Audi, VW i wielu Mercedesach.
Przyjdzie wiosna problem zniknie.
Gratki i wielu radości z bezawaryjnej jazdy życzę.

Czyli zostawić problem samemu sobie? - może zniknie? czy tak jak serwis doradził proszę podjechać wymienimy na nasz koszt ?

Dodam , że nie uśmiecha mi się zostawiać auto na 2 dni w serwisie i myślec o zastępczym ,auto służy do pracy 

Czyli zostawić problem samemu sobie? - może zniknie? czy tak jak serwis doradził proszę podjechać wymienimy na nasz koszt ?
Dodam , że nie uśmiecha mi się zostawiać auto na 2 dni w serwisie i myślec o zastępczym ,auto służy do pracy 
Jeśli się palą i chcą wymienić wszystkie cztery to możesz spróbować. Może faktycznie masz pecha i są nieszczelne.
Ja mam szczelne, a i tak czasem jak mało jeżdżę, a ostro leje zimową porą to parują jak szalone. Później problem się sam rozwiązuje. Wiosna i latem nigdy nie ma problemów.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.