Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam.posiadam Skodę octavie 2 TSI 2011r. Mam radio bolero ale nie działa Bluetooth czy jest możliwość wymiany radia na lepsze żeby było Bluetooth i żeby mieć GPS nawigacje ? Pozdrawiam 

Opcji jest wiele. Oryginał np Discovery, Kenwood, Chińczyk... Pytanie ile chcesz wydać.

Ja np. wziąłem Chińczyka i jestem zadowolony.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Ja mam T72 od Isudar to jest radio bazujące na TS10 (poczytaj). Mam wersję 8gb RAM i 128 ROM. Montaż plug&play, wspiera czujniki parkowania, klimatronik, SWCb- gratis dają kamerkę cofania.

Czy to najlepsza opcja lepsza niż np Discovery tego nie mówię bo np nie wspiera wirtualnego pulpitu z nawigacji czy radia(nazwy stacji radiowych itp).

Mi osobiście zależało na płynnym androidzie, Google maps, dostępie do netu(obsługa sim), car/android play, dab+, bluetooth i to wszystko mam. Trochę mam jednak wrażenie że tuner radiowy mógłby być lepszy (lepsze wzmocnienie) ale to może być wina nieoryginalnego separatora. Przez lepszy mam na myśli 9/10 gdzie oryginał ma 10/10.

Nie robię natomiast w reklamie więc decyduj sam. Jak jesteś z Katowic okolic podjedź posłuchasz pobawisz się zanim zdecydujesz.

Ja obecnie mam 2 sztuki jedno w O2 drugie w Rapidzie (MQB) i działa.

https://www.isudar.com/collections/v72-qled-series-for-vw/products/1-din-1280-720p-auto-radio-for-skoda-vw-volkswagen-polo-passat-golf-tiguan-jetta-touran?variant=39781945802834

Aha kupiłem na Ali, linka do ich strony wkleiłem bo łatwiej znaleźć.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.