Jump to content

adamsky

Użytkownik
  • Posts

    44
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutralna

Octavia

  • Model
    Octavia 2 Combi
  • Silnik
    1.6 MPI BSE
  • Skrzynia
    manualna

Informacje

  • Lokalizacja
    Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jeszcze jedno pytanie, odmierzyłem sobie oryginalną długość uszczelki, lecz wiadomo przy przeciąganiu sznur się naciągnął i koniec końców zostało mi ok 60 cm sznura. Narazie wożę go luzem (nieobcinaniem) bo może w środku sznur się ułoży i wciągnie trochę. Jak to u was wyglądało -sznur się w końcu ułożyć czy jak już się naciągnął w uszczelce to tak zostało? Swoją drogą zastanawia mnie czemu tak ciężko wchodził skoro w środku jest tyle wolnego miejsca… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Przeciągnąłem drzwi kierowcy, pomimo obfitego smarowania płynem do naczyń i tak 7mm sznur 3 razy mi się zerwał :(. Na pasażera spróbuję talk… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Widzę że pilota wprowadzasz do górnej części i potem całość ciągniesz od dołu. Też będę u siebie wciągał sznur ale myślę czy nie pójść w drugą stronę tak by to problematyczne zagięcie w górnym rogu wypełnić na samym początku drogi sznura. Czytałem te zna innych formach by użyć płynu do mycia naczyń… dam znać w sobotę… mam jeszcze pytanie czym mocowałeś sznur do pilota? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Kupię element zamykający nadkole 5JA821111 i 5JA821112 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. W rapid mojego taty był problem ze po założeniu głośników na tył na dystansach ( nie było ich ori) lała się woda po deszczu do środka. Rozwiązałem to montując plastikową redukcje średnicy do rur wentylacyjnych - tworzy daszek za głośnikiem, o dziwo tyle wystarczyło by nic do środka nie leciało. W sumie już 5 lat spokoju. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Kupię maty grzejne na przednie fotele do octavia 2 [email protected] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Można zamknąć, kupione. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Witam, Szukam panelu climatic z grzanymi fotelami model 3T0820047K lub 3T0820047P Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jeżeli masz tylko możliwość to śmiało polecam mam zestaw focala w O2 ( 180 przód i 165 tył). Oba grają naprawdę dobrze, ale to 180 mają z 2 razy mocniejsze basy. Żałuje że nie pokombinowałem by i na tył dać 180. Aha obowiązkowo butyl na blachę i pianka na boczki i nie uwierzysz jak to wszystko dobrze zagra.
  10. Ewentualnie Focal isvw180 /isvw165 mam je od wczoraj pasują plug&play są 2ohm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Cześć pochwale się. Po wielu eksperymentach z amatorskim myciem parownika w mojej o2, wreszcie zrobiłem to profi. Szukałem od jakiegoś czasu pretekstu żeby zakupić lance tunap, ale znalazłem coś lepszego zestaw od NanoClean. Zestaw zawiera lance Ala tunap, lance 360 stopni i lance do zamgławiania wnętrza w cenie ubogiego zestawu z tunap. Testy już w przyszłym tygodniu na Skoda Rapid, ale zapowiada się znakomicie. Będę mógł zastąpić ozonowanie zamgławianiem dzięki czemu oszczędzę utleniania ścieżek na pcb i plastików. Zamieszczę opis i procedurę testową. Już dziś powiem że jeśli macie kompresor, chętnie uratuję komuś parownik w okolicach Katowic. https://dezynfekcjaklimatyzacji.pl/produkt/ac-6901-zestaw-startowy/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Hejka, Po zamontowaniu jednostki z dobra końcówka mocy okazało się że ori głośniki jednak serio nie dają rady po 10 latach… Zastanawiam się nad zamontowaniem zestawu od Focal, ale przy okazji drobnego modu mianowicie by z tylu założyć dokładnie te same głośniki co z przodu Focal VW180 czy ktoś może próbował już montować coś większego niż 165 na tył? Z tapicerka wydaje mi się że nie będzie problemu bo jest sporo miejsca gorzej z drzwiami ( blacha)… Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Witam, Po szybach tylnych naszła mnie ochota na fotochroma 🙂 Lusterko środkowe już mam, lecz pytanie czy do obudowy z O2 da się włożyć szkiełka fotochromowe tak by wszystkie 3 się ściemniały?
  14. Ja mam T72 od Isudar to jest radio bazujące na TS10 (poczytaj). Mam wersję 8gb RAM i 128 ROM. Montaż plug&play, wspiera czujniki parkowania, klimatronik, SWCb- gratis dają kamerkę cofania. Czy to najlepsza opcja lepsza niż np Discovery tego nie mówię bo np nie wspiera wirtualnego pulpitu z nawigacji czy radia(nazwy stacji radiowych itp). Mi osobiście zależało na płynnym androidzie, Google maps, dostępie do netu(obsługa sim), car/android play, dab+, bluetooth i to wszystko mam. Trochę mam jednak wrażenie że tuner radiowy mógłby być lepszy (lepsze wzmocnienie) ale to może być wina nieoryginalnego separatora. Przez lepszy mam na myśli 9/10 gdzie oryginał ma 10/10. Nie robię natomiast w reklamie więc decyduj sam. Jak jesteś z Katowic okolic podjedź posłuchasz pobawisz się zanim zdecydujesz. Ja obecnie mam 2 sztuki jedno w O2 drugie w Rapidzie (MQB) i działa. https://www.isudar.com/collections/v72-qled-series-for-vw/products/1-din-1280-720p-auto-radio-for-skoda-vw-volkswagen-polo-passat-golf-tiguan-jetta-touran?variant=39781945802834 Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka Aha kupiłem na Ali, linka do ich strony wkleiłem bo łatwiej znaleźć. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  15. Opcji jest wiele. Oryginał np Discovery, Kenwood, Chińczyk... Pytanie ile chcesz wydać. Ja np. wziąłem Chińczyka i jestem zadowolony. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team