Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

paul.fredi    0

Witam od pewnego , czasu mam problem z odpalaniem na ciepłym silniku ponieważ muszę pomagać pedałem gazu przy odpalaniu. 

Gdy zimny silnik to zawsze bez problemu odpala ale czasem gdy auto postoi chwile pojawia sie problem , przekrecam kluczyc i jakby juz mial odpalic i nagle pada. Jak pomoge wciskaniem gazu to odrazu odpala. 

Ten problem jest tylko czasami. Moze ktoś cos pomoże?

Jakieś 3-4 msc temu wymieniane świece i filtr paliwa. Wcześniej był problem z przewodem paliwowym przy filtrze paliwa ponieważ ciekł ale jest dorobiony przewód i nic nie leci. 

Nie wiem czy to tez jest zwiazane z tym sporadycznie auto przerywa podczas przyspieszania jakby zapłon wypadał . 

Reklamy dla niezalogowanych
vffeadam    0

Miałem ten sam problem. Znalazłem gościa ,który po podpięciu kompa przestawił coś w komputerze , dał na to gwarancję dożywotnią i teraz silnik 1.9 TDI odpala jak nowy , a ma już 325 tys. km przejechane. Problem z odpalaniem ciepłego silnika pojawił przy przebiegu ok. 160 tys.    Kontakt : vffeadam@poczta.onet.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.