Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Pawcio64    4

Mam do wymiany tempomat i teraz pytanie bo nr czesci mam 1K0 953 513A czy jest jakas roznica miedzy 1K0 953 513G? Dodam ze 1K0 953 513G  jest to wersja po liftcie i rozni sie z tego co widze jedynie obrazkami na tej gałce

Reklamy dla niezalogowanych
LongeR88    31

A ja mam troszkę inne pytanie ale chodzi o Tempomat. 

Co potrzebuje oprócz manetki? I ile kosztuje robocizna? 

Namo    736

@LongeR88 potrzebujesz właśnie tylko manetki i kodowania. Ogarnięte ASO za stówkę zrobią Ci to.

Zależy jeszcze jaki masz sterownik pod kierownicą, są LOW, MID i HIGH, te dwa ostatnie obsługują tempomat.

baner.gif

LongeR88    31

@Namo Jednak miałeś rację. Kupiłem źle ;p Aczkolwiek koleś z ebay.de mówił że będzie pasować na 100%.

9 godzin temu, Namo napisał:

Powiedział że nie będzie pasować. Zaproponował część od Siebie, nową, pasującą do mojej RS'ki :D Interes zrobiony. Noga będzie odpoczywać na długich trasach :D A mam takie dość często :D 

Dzięki chłopaki! 

• Lubię to 1

kubala    2

Panowie tez montowałem tempomat, manetka + kodowanie i śmiga. Z tego co pamiętam problem był w O2 przed FL i to w starszych modelach bo trzeba było ciągnąć kabelek do gateway'a. Zakładałem koledze w O2 z 2007r. i poszło bez kabelka,  

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.