Jump to content

Zestawy Columbus MIB2.5 Amundsen MIB2 ekrany MIB2 MIB 2.5


Recommended Posts

Na sprzedaż tym razem mam kilka zestawów MIB 2 Amundsen i MIB 2.5 Columbus.

Zestawy w stanie idealnym, mogę zamontować na miejscu, zakodować, dopisać online pod VIN auta - tylko na miejscu w Zielonej Górze.

Cena zestawu Amundsen 3500 z idealnym ekranem, Columbus 4000 - zestaw odblokowany, bez ochrony, komplet aktywacji

Mam na sprzedaż również kilka ekranów z jedną lub dwoma kreskami - cena 900-1100.

Posiadam również starsze ekrany przedlift 6.5: do bolero i Amundsen oraz 8" do Columbus

Czytniki Bolero mam kilka od 1200 odblokowane.

W razie pytań pisać śmiało.

Jeżeli macie starsze czytniki Amundsen lub Bolero MIB2 z lat 205-2016 bez menu kafelkowego bez problemu przerobię na najnowszy soft 480 z menu kafelkowym, 

Columbusa MIB 2 przerobię na MIB 2.5 - wtedy bez wymiany jednostki sam szklany ekran i jest petarda.

IMG_5105.jpg

IMG_5106.jpg

IMG_5107.jpg

IMG_5108.jpg

IMG_5109.jpg

IMG_5110.jpg

IMG_5296.jpg

IMG_5303.jpg

IMG_5304.jpg

IMG_6531.jpg

IMG_6533.jpg

IMG_6534.jpg

IMG_6535.jpg

IMG_6594.jpg

IMG_6595.jpg

IMG_6596.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
W dniu 11.09.2025 o 06:36, juhan napisał(a):

Witam interesuje mnie ekran do skody superb 2019r . bez fizycznych przycisków i chyba będzie potrzebny mib2.5 czy wystarczy to co mam aktualnie 

Mam na miejscu ekrany i jednostki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
W dniu 23.09.2025 o 20:07, pretorian84 napisał(a):

Witam, byłbym zainteresowany Bolero MIB2 z aktywnym smartlinkiem, nie potrzebuje nawigacji i innych funkcji. Smartlink starczy. 

Mam na miejscu jednostki odblokowane po 1200

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam. Mam Octavie 3 przed liftem, oryginalnie radio Swing, bez wyświetlacza, bez jednostki. Zamontowałem chińskie radio z Ali i działa ale bass przepadł i to już nie to samo... Ile kosztowałby zestaw jednostka + wyświetlacz + montaż? Interesuje mnie w zasadzie najbardziej żeby działało Android Auto.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam , posiadasz jeszcze jakieś zestawy ekran+ jednostka aby hulało android auto czy smart link?  tylko sprzedajesz czy montaż też wchodzi w grę?  mam przedlifta o3  2015r  siedzi columbus w środku .Pozdrawiam

Edited by scout 184
korekta (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team