Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam,

Od prawie miesiąca walczę z serwisem Skody. Producent oraz serwis nie mogą naprawić/wymienić centralki na taką która pozwoliłaby na rozbrojenie alarmu bagażnika używając przycisku w pilocie. Ręce opadają... dzisiaj otrzymalem odpowiedź że mam sie uzbroic w cierpliwosc i czekac az producent znajdzie jakies rozwiazanie. Na chwile obecna jest to kilkadziesiąt przypadkow w Polsce ktore dotycza tylko i wylacznie octavii 3 RS 230. Może jednak jest jakis autoryzowany serwis w kraju ktory potrafi sobie poradzic z centralka... Moze ktos z Was takze mial/ma taki problem?

Reklamy dla niezalogowanych
1 godzinę temu, wolfi0 napisał:

Moze ktos z Was takze mial/ma taki problem?

Ale dziwny przypadek, mi z pilota otwiera sam bagażnik gdy nacisnę środkowy guzik i uzbraja ponownie po zamknięciu bo nie mam RS 230.

Daj im szansę, jeżeli dotyczy to większej ilości aut to problem musi być nie tuzinkowy. W którym ASO się z tym męczą?

baner.gif

plichta gdynia.... wlasnie odebralem auto... i teraz najlepsze... alarmu nie zrobili ale spie**** bo teraz przy otwieraniu drzwi z pilota daje jakies dziwne sygnaly... masakra... i co najlepsze pan wrecza kluczyki a z tylu samochodu wgniota jak po haku holowniczym na odblasku i plastikowej listwie... nie mam pytan... auto bedzie teraz u lakiernika na ich koszt... jutro wracam zeby przywrocili centralke do poprzednich ustawien. Auto mialo byc umyte otrzymalem pakiet rocznego mycia samochodu co 2 tygodnie- chyba lepiej zostawic samochod na deszcz to bedzie lepiej umyte. czas zmienic serwis

12 godzin temu, wolfi0 napisał:

czas zmienic serwis

Haahah, jak za PRL-u. Idź gdzieś indziej bo nerwy nie zdrowe są :-)

baner.gif

a taką odpowiedz otrzymałem dzisiaj po 14 dniach od wysłania pytania na adres  <info@info.skoda.pl>

"Szanowny Panie,

w odpowiedzi na Pana zgłoszenie odnoszące się do funkcjonowania alarmu w przedmiotowym samochodzie, zawiadamiamy, że przeprowadziliśmy konsultację z Partnerem Serwisowym Skoda Plichta w Gdyni.

Przykro nam z powodu zaistniałych niedogodności. Jednak z uwagi na fakt, iż Pana zgłoszenie nie dotyczy wyposażenia fabrycznego samochodu nie mamy możliwości zajęcia stanowiska w przedmiotowej sprawie.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że Partnerzy Serwisowi Skoda są niezależnymi podmiotami gospodarczymi, prowadzącymi działalność na własny rachunek i we własnym imieniu, ponoszącymi wyłączną odpowiedzialność za umowy zawarte z Klientem. Gwarantem wykonanej usługi jest Partner Serwisowy Skoda, który przeprowadził montaż alarmu. Prosimy o bezpośredni kontakt z Partnerem Serwisowym Skoda Plichta w Gdyni celem przekazania zastrzeżeń.

Ufamy, że odpowiedź będzie dla Pana wystarczająca."

Z poważaniem,

J. N.

Infolinia Skoda Polska
www.skoda-auto.pl

@wolfi0 to nie jest fabryczny alarm? Weź to, wytnij. Mi też dealer założył niefabryczny alarm i na szczęście 300 km po powrocie z Chorwacji zjarał się unieruchamiając auto.

baner.gif

Pewnie trzeba będzie tak zrobić. Alarm był zamontowany ze względu na ubezpieczyciela - tak przynajmniej mi powiedzieli,

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.