Skocz do zawartości

Historia edycji

Jackownik

Jackownik

Pomocy,

Jakiś czas temu (ponad rok) zmieniłem sobie na próbę kodowanie wycieraczek przednich na prędkość wycieraczek zależna od prędkości pojazdu .... teraz zaczyna mnie to wkurzać bo przeprowadziłem się i częściej jeżdżę po mieście a jak staniesz na światłach to wycieraczki też stoją ( czujnik deszczu nie działa , tylko praca czasowa wycieraczek). 

Teraz nie mogę tego kodowania zmienić bo nie zapisałem logów przed i po a zdjęcie skasowałem przez przypadek. Nie mogę też znaleźć linku do opisu kodowania w necie.

Pomoże ktoś w temacie? O3 2013r.

 

Temat kodowania nieaktualny, znalazłem, zmieniłem kodowanie, czujnik deszczu nie działa dalej, błąd 934149 / wrong mounting position  - tylko wymiana żelka czy czujnik zdechł? 

Jacek.

Jackownik

Jackownik

Pomocy,

Jakiś czas temu (ponad rok) zmieniłem sobie na próbę kodowanie wycieraczek przednich na prędkość wycieraczek zależna od prędkości pojazdu .... teraz zaczyna mnie to wkurzać bo przeprowadziłem się i częściej jeżdżę po mieście a jak staniesz na światłach to wycieraczki też stoją ( czujnik deszczu nie działa , tylko praca czasowa wycieraczek). 

Teraz nie mogę tego kodowania zmienić bo nie zapisałem logów przed i po a zdjęcie skasowałem przez przypadek. Nie mogę też znaleźć linku do opisu kodowania w necie.

Pomoże ktoś w temacie? O3 2013r.

Jacek.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team