Reklamy dla niezalogowanych
Kamil RS230

octavia 3
Demontaż i montaż podstopnicy z Golfa gti

60 postów w tym temacie

Witajcie.

Możecie mi opisać sposób na demontaż podstopnicy i montaż tej z GTI. Bo nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Zaproponowali mi 107 zł za tą podstopnicę i w poniedziałek razem z autem ją odbiorę. 

Wystarczy pociągnąć. Będziesz miał tą z GTI w ręku to zorientujesz się z zaczepami.

baner.gif

@Kamil RS230 od prawej strony (pedałów) wystarczy ją do siebie pociągnąć, wyskoczy Ci z zaczepów. Później od strony nadkola masz taki język podstopnicy chowający się pod osłoną, a sama podstopnica trzyma się na takie "haczyki" trzeba odciągnąć osłonę nadkola i jakby wysunąć ją. Ale jak pisze @Namo jak będziesz miał drugą w ręce to pójdzie sprawnie. Ja sam wymieniałem. Dasz radę ;)

tu masz te dwa zaczepy od strony nadkola widoczne

nakladki-ozdobne-na-pedaly-vw-golf-7gti-

1 osoba lubi to

Poradzę sobie;) pewnie jeszcze komuś się to przyda. Ale Skoda leci w kulki z takimi głupotami. Koszt 100 zł a efekt rewelacja. Szkoda że od początku nie ma tego zamontowanego. 

1 osoba lubi to

Gdzie kupujesz oryginał za 107 zł ? To i ja kupie :)

8 godzin temu, LEMUR napisał:

znalazłem filmik

Co typ odwala na tym filmie? Ja wymieniłem podstopnice bez ściągania tego bocznego plastiku.

baner.gif

a u mnie nie chcialo wejsc, napocilem sie zeby zaczepy chwycily a i tak bylo zle, w koncu jeblem noga i costam kliknelo, ale i tak nie jest idealnie :D

403/507 happy0129.gif

Dnia 30.09.2016 at 15:48, Kamil RS230 napisał:

Poradzę sobie;) pewnie jeszcze komuś się to przyda. Ale Skoda leci w kulki z takimi głupotami. Koszt 100 zł a efekt rewelacja. Szkoda że od początku nie ma tego zamontowanego. 

Audi S4 za 300kawalkow ma tak jak nasz RS, gaz i hamulec w chromle a podstopnica plastik fantastik

12 godzin temu, matys napisał:

Audi S4 za 300kawalkow ma tak jak nasz RS, gaz i hamulec w chromle a podstopnica plastik fantastik

To są już jakieś żarty. Już przesadzaja. 

W końcu założone 10 min roboty. 3e09ac84f3f51ee6378c1a22dd772ec0.jpg

3 osoby lubią to

Ja zamówiłem z alliexpres czekam na przesyłkę zobaczymy- zastanawia mnie jakość ale myślę że to jest to samo tylko bez numerów 

https://pl.aliexpress.com/item/Car-Pedals-Cap-Foot-Rest-Cover-Accelerator-Brake-Clutch-For-VW-Golf-7-GTi-MK7-Seat/32723605121.html?spm=2114.13010608.0.0.SJJvGn

Daj znać jak wyjdzie - też nad tym myślałem.

Pozdrawiam,
Kamil

3 godziny temu, Mil3k6 napisał:

zastanawia mnie jakość

Zawsze chciałem się dowiedzieć jakiej to jakości jest w porównaniu do ori.

baner.gif

Myślę ze nie będzie dużej różnicy tak jak pisałem wcześniej nie wiem czy grupa VW nie zamawia tego z chin :) i nabija aby swój nr  - pakuje w pudełko i robi cena x2

Po za tym nie mam za bardzo porównania  do rzekomego oryginału. Jedyne do czego mogę porównać to pedały i jeśli będzie ok to z pewnością zamontuję i wyśle foto

Zamówienie do chinoli wysłałem 10.10.2016 ostatnio przyszło po 3 tyg wiec wychodzi na to ze za kilka dni będzie. Sprawdzałem na stroni to pisze ze paczka w Estonia Tallin :)   

A tak wygląda oryginał demontowany bez zdejmowania boczka - puścił aby jeden zaczep 

20160922_173908 (1).jpg

Edytowano przez Mil3k6

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się