Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Zamówiłem O3 z pakietem Dynamic, więc fotele będę miał sportowe, więc nietypowe :)

Zastanawiam się nad pokrowcem na plecy tych foteli, żeby ocronić je przed dziećmi. Tradycyjne i najbardziej popularne wydaje się, że ne będą pasować ze względu na jednolitą budowę fotela.

Jak Wy z tym sobie radzicie?

Reklamy dla niezalogowanych

@Shaarky gdzieś widziałem pokrowce na fotele ze zintegrowanym zagłówkiem. Jak znajdę to am znać.

Moje fotele skórzane są od tyłu tak uwalone od bucików dzieci, że tylko płyn do mycia szyb sobie z tym radzi.

baner.gif

To że te pokrowce szpecą auto w środku to minus ALE... Wiadomo jak jest.

Dzięki. Jeszcze też poszukam na zintegrowany zagłówek

Pozdrawiam,
Kamil

@Shaarky ja w ten sposób. Na siedzeniu pasażera jest tylko płaski pasek z rzepem, który wypada na wysokości szyi, więc nikomu zupełnie nie przeszkadza. Poza tym jest czarny i w ogóle go prawie nie widać. Przejrzałem trochę tych ochraniaczy i ten był największy (a tych z neta nie da się tak łatwo porównać).

TsbUqBb6qP-zfOO-KxuakJbiUUt7nwVaJT-PG5sghpA9qDsGZyqUAXOCuPtzBi-FVFvUtcBCJ6LthB1rWvXHrTNZ-_Zsd98au0Hku6tFltfYUTLtpLT_A8y2K7q79CgQ0y8_GAofx4wX_3P_Q24Dpm_p1Jp480eP

Mi te maty się nie sprawdziły. Recaro Monza zostawiają wgniecenia na skórzanych fotelach, wygląda to jakbym paletę woził na tylnej kanapie.

baner.gif

No ta moja mata jest o tyle fajna, że to jest normalnie sztywne, jak jakiś karton (nawet sztywniejsze) albo coś. Dodatkowo ma fajnie wyprofilowane brzegi, żeby bród nie spadał na siedzenie. Coś jak ta skodowska mata do bagażnika z wysokimi progami na około.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.