Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

b_easy    2

Witam Panowie,

Oglądałem dziś stronę CompSport i zauważyłem ze w konfiguratorze dla Octavia 3 1.8 TSI o mocy 180 PS przyrost mocy z boxa czyli stage 0,5 = 220/230PS.

Czy to mozliwe?

Z ciekawosci zapytam o cenę - 3500pln?

Reklamy dla niezalogowanych
Enriquez    168

CompSport Łódź - mogę polecić. Tylko uważaj jak wjeżdżasz przez bramę, bo lubi się zamknąć na wietrze :)

• Lubię to 1

Adriandeska    378
1 godzinę temu, Wojti2 napisał:

@Enriquez pytanie trochę z innej beczki. Czy po stage1 wymagane jest tankowanie paliwa 98 czy na 95 też można jeździć?

Zależy na czym będziesz stroił, można na 95 program zrobić, chociaż Kompoty z góry zakładają min. 98 oktanów ;-) A wtedy już jesteś uwiązany do lepszego paliwa :-)

kower    3

Po przesiadce z 2.0 TFSI z Stage 1, robionym w nieistniejącym już pomorskim oddziale CS, z przyzwyczajenia leję orlenowe 98. Około 30 groszy na litrze nie robi większej różnicy, a jestem jakiś spokojniejszy. Może to przygotowanie mentalne pod kolejną zmianę programu. Tylko ta gwarancja na 4 lata...

Shaarky    82

Średnio raz w tygodniu myślę o tym boxie i programie :) tylko ta gwarancja ;) w ASO się mnie ostatnio pytali czemu mi migają światła dzienne przy kierunku.

A orientuje się ktoś czy no. Za dwa lata można boxa zostawić w rozliczeniu i wsiąść program? Gdzieś coś czytałem na temat.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

anomal    410

wziąć :D

za 2 lata to pewnie w CS sami nie wiedza :)

przesiadka z boxa na sam soft jest bez sensu, minimalna różnica 

Edytowano przez anomal

403/507 happy0129.gif

LEMUR    298

@Shaarky ja mam przegląd 24.04 i od razu im powiem, żeby mi niczego nie podpinali poza aktualizacją bolero oraz zmianą info o przeglądzie. To co i jak mi mruga to moja sprawa a nie ich ;)

I jak pisze @anomal albo wstawiaj boxa a potem stage 2 minimum, albo czekaj a potem idziesz grubo. Bez sensu tracić kasę na takie mini-popierdółki z małymi różnicami pomiędzy stage'ami. Albo ciśniesz seria lub ewentualnie box i odpinasz, albo olewasz gware i stage2 minimum. Tu nie ma "wkładania do połowy"

• Lubię to 2

Shaarky    82

Z tego co widzę to jeśli dobrze kombinuje, box z 1.8 TSI zrobi RS :) czy mogę liczyć że któryś z RSowcow na spocie mnie przewiezie? Decyzja podjęta ale chcę się upewnić że warto :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.