Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jakiś czas temu postanowiłem wymienić Columbusa czyli jednostka bazowa infotaiment MIB1 na MIB 2. W aucie fabrycznie miałem MIB 1 oraz systemem CANTON. oznaczenie mojej jednostki 3Q0035043 a więc samo radio analogowe. Obecnie mam już zainstalowane MIB 2 typ 3v0035020 czyli z radiem cyfrowym DAB. Pewnie niektórzy uznają po co?

Z dodatkowych opcji oczywiście działający AnroidAuto, Mirror Link, Google Street View, Performace Monitor, Offroad Monitor, Car Net, Punkt dostępowy WIFI, VIM.  Jeżeli to temat ciekawy lub ktoś walczy z takim retrofitem proszę o kontakt bo jeszcze nie jest  wszystko w porządku w moim zestawie. Chętnie opiszę lub wymienię się moimi doświadczeniami. Dodatkowo potrzebuję ustawienia (VCP lub wyciąg z ODIS ) wzmacniacza Canton MIB amplifier Gen2 oznaczenie 3Q0035466A, który był, jest fabrycznie zamontowany w OCTAVI 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JerzyK zmienił(a) tytuł na MIB II Skoda Multimedia

Jak pamiętam ta wersja jest softaware 687, Co do PM nie wszystkie mają teoretycznie w adapatacji jest Sport dla modułu 5F. napewno offroad ,menu można bez problemu zrobić, to sobie sam aktywowałem .  Co do Carnetu nie wiem taką jednostkę dostałem, kod do carnetu to dealer musi podać. Podobno dostęp jest tylko na rok później trzeba powtórnie aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w Skodzie nie ma czegoś takiego jak CarNet, będzie dopiero w Kodjaku, więc go zwyczajnie nie masz i mieć nie będziesz. Poza tym PM nie aktywuje się żadnym kodowaniem, tylko poprzez SWaP, stąd moje pytanie z jakiego wehikułu jest radio, bo wygląda na to że nie ze Skody tylko jakiegoś Golfa GTI albo R lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dać znać to bym Ci załatwił już aktywowaną jednostkę z działającymi wszystkimi funkcjami.

Edytowane przez LEMUR
ort. PL znaczki! (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Enriquez napisał:

Ja mam takie coś w Superbie, ale to się w Autoscanie nie pojawia.

Nie pamiętam dokładnie ale bodajże ODIS'em E można zrobić szczegółowy Autoscan razem z kodowaniami i wszystkimi adaptacjami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma Co rozwijać, mam dojście gdzie można załatwić jednostki te co siedzą w schowku, są to legalne sprzęty, wystarczy tylko przypisać je do nowego auta ( tz usunięcie komponentu) i działa wszystko jak ta lala.

Tak jak można zauważyć na Polskich forach , ludzie dopiero zaczynaja montować to do swoich aut zaś na rynku europejskim aktywowane jednostki są dostępne prawie od 3 lat, ci co są w temacie wiedzą że pierwsi  byli Ukraińcy (mieszkający w PL) którzy to odblokowali, życzyli sobie za to jak za zboże ale na szczęście więcej osób rozkminilo temat i ceny stały się przystępniejsze. 

Edytowane przez Szuli88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szuli88 Właśnie o to mi chodziło. Możesz podesłać info na priv jak to wygląda cenowo, żeby tu koledze nie bałaganić wątku?

Edytowane przez Milord (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szuli88 napisał:

Tu nie ma Co rozwijać, mam dojście gdzie można załatwić jednostki te co siedzą w schowku, są to legalne sprzęty, wystarczy tylko przypisać je do nowego auta ( tz usunięcie komponentu) i działa wszystko jak ta lala.

Tak jak można zauważyć na Polskich forach , ludzie dopiero zaczynaja montować to do swoich aut zaś na rynku europejskim aktywowane jednostki są dostępne prawie od 3 lat, ci co są w temacie wiedzą że pierwsi  byli Ukraińcy (mieszkający w PL) którzy to odblokowali, życzyli sobie za to jak za zboże ale na szczęście więcej osób rozkminilo temat i ceny stały się przystępniejsze. 

Jeśli mam mib1 to nic z tym nie mogę zrobić?
Możesz mi napisać na PW jaka cena takiej jednostki odblokowanej. Jesem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szuli88 Zamiast napisać normalnie w odpowiedzi na moje pierwsze pytanie, droczysz się jak mała dziewczynka w piaskownicy.

Nie chcesz, nie odpowiadaj. Nie będę Cie o to prosił.

Edytowane przez Milord (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team