Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

maty komplet + sterownik climatronika+ wtyczki. jak potrzebujesz numery to przygotuje. masz webasto? 

Bez sensu, lepiej po numerach czesci na allegro szukac. Bo cena z ASO pewnie ze 2-3k PLN. :D

6 minut temu, Hubee napisał:

Bez sensu, lepiej po numerach czesci na allegro szukac. Bo cena z ASO pewnie ze 2-3k PLN. :D

Ok dzięki poszukam na allegro ;)

4 minuty temu, Adriandeska napisał:

@Kamil RS230 szkoda plemników, chyba że już nic nie planujesz ;-)

Jeszcze potomka nie mam;) ale na tej pieprzonej skórze w mrozy to jest tragedia.

postaram się dzisiaj ogarnąć temat. Cierpię brak czasu. już przygotowywałem dla Dodiego muszę znaleźć te informacje.  

ale na początek musi być odpowiedni sterownik bordnez, wymiana panelu klimatronika, 2 wtyczki 10 pinowe do foteli trochę kabli, pinów no i maty na allegro maty są za 9 stów.

bordnez u ciebie jest ok bo masz xeny to masz wersje high 

7 minut temu, rrobert napisał:

postaram się dzisiaj ogarnąć temat. Cierpię brak czasu. już przygotowywałem dla Dodiego muszę znaleźć te informacje.  

ale na początek musi być odpowiedni sterownik bordnez, wymiana panelu klimatronika, 2 wtyczki 10 pinowe do foteli trochę kabli, pinów no i maty na allegro maty są za 9 stów.

bordnez u ciebie jest ok bo masz xeny to masz wersje high 

Nie ma problemu poczekam. 

Kamil masz już może więcej info na temat doposażenia foteli w maty? znalazłem coś takiego
http://allegro.pl/maty-grzane-fotele-vw-skoda-audi-seat-kpl-octavia3-i6637784819.html

przyciski 5E0963105A oraz 5E0963106A

zastanawiam się tylko czy te nasze skórzaste trzeba pruć czy da rade jakoś zamontować mało inwazyjnie :)

Edytowano przez Wilku

58 minut temu, wolfi0 napisał:

Kamil masz już może więcej info na temat doposażenia foteli w maty? znalazłem coś takiego
http://allegro.pl/maty-grzane-fotele-vw-skoda-audi-seat-kpl-octavia3-i6637784819.html

zastanawiam się tylko czy te nasze skórzaste trzeba pruć czy da rade jakoś zamontować mało inwazyjnie :)

O dzieki za linka. Jeszcze nie mam info. 

Z tego co się orientuję to można spokojnie rozbierać fotele w każdym aucie. Ale zadzwonię to serwisu i się dopytam:)

MATY O NUMERACH

5E0 963 557 AA x2 OPARCIE

5E0 963 555 J x2 SIEDZISKO

Edytowano przez Kamil RS230

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.