Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Czy ktoś już wie od czego zależy wyświetlanie zdjęć kontaktów z Android na nawigacjach od Skody? Na Samsungach mi pokazuje, na 1+3T już nie chce, why?

baner.gif

Reklamy dla niezalogowanych

Tak, w aplikacji "Kontakty" zdjęcia pokazują się jednym i drugim smartfonie. W książce telefonicznej na Columbus tylko Samsung pokazuje.

Ktoś już to ogarnął. Chodzi o oprogramowanie, wgrał ROM Cyanogenmod i działa. Flashować cały telefon, słabo :-(

briskoda crack.png

baner.gif

10 godzin temu, bolo81 napisał:

i nic

Działa, wyświetla zdjęcia z Oneplus 3T! Zaktualizowałem w Columbusie Bluetooth do wersji 3.73.0.

• Lubię to 2

baner.gif

A co zrobić żeby się pokazały zdjęcia z iPhone

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aktualizacja iPhona do iOS 11 rozwiązuje problem. Trzeba tylko dodać ulubione kontakty ponownie, żeby informacje w radiu się zaktualizowały. Pozostałe zdjęcia kontaktów (podczas wybierania numeru, albo podczas połączeń przychodzących) działają od razu, bez żadnej ingerencji.

Edytowano przez Bartłomiej Orziński

Mam Galaxy S6 i po zmiana na android 7 nie było widać zdjęć - ale ogarnąłem

1. Musisz mieć zdjęcia dodane do kontaktów w telefonia 

2. Możesz dodać tylko 10 zdjęć w ulubionych

3. Aby jej dodać wybierasz Phone i przytrzymujesz 1 z dziecięciu kontaktów - wybierasz z książki adresowej ( u mnie był do wyboru  kontakt bez zdjęcia i kontakt ze zdjęciem ) po wybraniu widać zdjęcia w dodanych 10 kontaktach  

Dokładnie tak jak opisał @Bartłomiej Orziński - zdjęcie dodane w kontaktach po aktualizacji iOS do 11.0 powoduje wyświetlanie na liście kontaktów fotek. Jeżeli chcesz mieć fotki w "ulubionych" musisz dodać ponownie dany kontakt, a zdjęcie się pojawi.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.