Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

szukam 19" do Octavii 2 ale potrzebuję informacji jak daleko mogę wyjść z kołem przy feldze 19x8,5J, oponie 225/35 i gwincie. czy jeździł ktoś na takim setupie z ET35 lub mniejszym?

Obecnie w setupie zimowym mam 17x7,5J ET43 i wydaje się, że koło ma miejsce żeby wysunąć się spokojnie 15-20 mm ale to gdybanie, a nie chcę kupić felg i musieć je za chwilę sprzedać...

Reklamy dla niezalogowanych

Zwyczajowo przy tych parametrach felgi i opony to bym jednak 45 et proponował, chociaż z tyłu 40 by dało radę. Anomal miał 35 ale mu tarło co jakiś czas.

hmm mam akurat do wzięcia felgi 19x8 z ET39, więc dzięki za info :) jaki kapeć masz naciągnięty na tą felgę (rozmiar i marka/model) ?

14 minut temu, Karczol napisał:

hmm mam akurat do wzięcia felgi 19x8 z ET39, więc dzięki za info :) jaki kapeć masz naciągnięty na tą felgę (rozmiar i marka/model) ?

Ale to oponę 225 do tego?

A ja mam 8,5 ET45 i 235 :)

Edytowano przez Hubee
  • Lubię to 1

9 godzin temu, Adriandeska napisał:

Ale to oponę 225 do tego?

tak, 225. na 8,5" też założyłbym 225 bo podoba mi się lekko naciągnięta opona, wg mnie pasuje do mocnej gleby :)

9 godzin temu, Kamil RS230 napisał:

@Adriandeska Wiem dlatego ja pisałem o 8". Naciąg lepszy ale nawet jak opona ma rant ochronny to nic nie chroni:) 

to zależy od opony. w poprzednim aucie miałem Miśki, które na feldze 8,5" przy szerokości 225 obcierały o nadkola ale kawałeczek rantu wystawał poza felgę, potem zmieniłem na Dunlopy i był spokój, ale nic nie wystawało poza felgę. nie pamiętam tylko konkretnych modeli opon ale szerokości i profile identyczne.

przy glebie i tak trzeba bardziej uważać, więc nie martwię się brakiem rantu ochronnego ;)

@Kamil RS230 mocny naciąg to jest 215 na 11" :D 225 na 8,5" jet akurat jak dla mnie, fajnie się komponuje z mocną glebą i małym ET :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.