Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Octavinho

octavia 3 Problem z Bluetooth radio Bolero Octavia

Recommended Posts

Witam

Mam problem z odbieraniem rozmów telefonicznych w sytuacji gdy leci muzyka z telefonu połączonego przez bluetooth. Telefon (ZTE AXON 7) podłączony jest w trybie telefonu (zielona słuchawka w menu bluetooth) i gdy słucham muzyki po bluetoothie i ktoś do mnie zadzwoni to na ekranie radia (Bolero) i maxi Dot wyświetla mi się informacja o rozmowie przychodzącej ale niestety nie mogę jej odebrać, dzwonek też słychać z telefonu a nie z głośników w samochodzie. Jak odbiorę rozmowę na telefonie to przez chwilę mam połączenie  na słuchawce, potem przerzuca na bluetooth, rozłącza rozmowę, na ekranie radia wyświetla "telefon niedostępny" i za chwilę odnawia połączenie bluetooth z telefonem. Czy miał ktoś tutaj podobne objawy i wie co ewentualnie można z tym zrobić? 

Reklamy dla niezalogowanych

Niestety nic dla mnie nie ma, sprawdziłem już. W ogóle mocno testowałem ten temat i to jest zupełna loteria. Czasami leci muzyka przez bluetooth i nie mogę ani odebrać ani wykonać telefonu a czasami nie ma z tym problemu. Nie mogę złapać żadnej zależności z czego to wynika.

Ja obstawiam telefon, kolega miał ZTE i problemy z parowaniem w Audi S8. Sprawdź koniecznie z innym modelem fona na Android.

baner.gif

Czy jest ktoś na forum z Octavią FL z radiem Bolero i telefonem: LG G6 lub Galaxy S8? Czy telefon przez bluetooth działa bez żadnych problemów? Chciałbym wiedzieć zanim zamówię nowy telefon.

@Octavinho
1. czy dodawaleś moze 2 telefon?
2. czy próbowałeś skasować aktualny telefon i zacząć od nowasparowamie to z radiem?
Ja też miałem kiedyś problem Huawei P8Lite, ale miałem w sumie 3 różne telefony spakowane w radyjku. I też miałem różne chocki-klocki z P8. Czasami nie chciał się sparować, czasami rozłączał się na amen po zakończonej rozmowie.
Pojechałem do serwisu, gościu wykasował mi wszystkie telefony i zaczął od początku. Potem miałem update bluetooth w update portal i był spokój na dłuższy czas. Zobacz może w ten sposób

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

1) Mam tylko jeden telefon podpięty

2) Już robiłem najróżniejsze warianty, szukałem samochodu w telefonie, kasowałem, szukałem telefonu w samochodzie. Generalnie nie ma żadnej regularności. Byłem teraz w trasie na długi weekend, zrobiłem ponad 1k km dużo rozmawiałem jadąc i taki numer przydarzył mi się raz, a w pozostałych przypadkach wszystko działa perfekt.

Chyba pójdę w opcję nuklearną i po prostu zmienię telefon na jakiś popularny model typu S8 lub G6. A szkoda bo poza tym ten Axon jest genialny, wcale nie mam ochoty się z nim rozstawać.

W czasie jazdy masz coś włączone na telefonie? Jakieś Yanosiki, Ryśki, nawigację. Czy tak się dzieje gdy telefon jest wykorzystywany czy zawsze, nawet wtedy gdy jest po prostu w trybie standby?

Miałem na iP6s kiedyś, że paściły mi ustawienia Yanosika

Yanosika mam włączonego zawsze gdy telefon podłącza się do bluetootha w samochodzie. Nie dzieję się to gdy słucham muzyki z karty SD, radia czy mam włączony Android Auto. To występuje tylko wtedy (i nie zawsze myślę że w około 20% bardzo wnerwiających przypadków), gdy chcę odebrać lub wykonać połączenie słuchając muzyki przez bluetooth z telefonu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.