Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

co prawda necro-posting ale jako, że przypadkiem tu trafiłem to tak:

Zakup - plusy:
w maju odebrałem swoją w Radomiu i bardzo fajnie załatwiają formalności związane z rejestracją, szczególnie jeśli nie jesteś z Radomia.
U mnie podpisanie umowy i odbiór był tego samego dnia a nie jak u innych, że dziś umowa a za 2 dni blachy i odbiór. Umowę leasingową podpisałem w momencie odbioru.
Ciężko mi powiedzieć o doradzaniu klientowi bo przyszedłem z gotową konfiguracją i nawet paroma ofertami od konkurencji. Skończyło się na tym, że wyrównali mi cenę. Plus za pomoc w ogarnięciu tematu opcjonalnych lamp tylnych. nie było ich wtedy w polskim konfiguratorze a w cenniku było to opisane jako "podświetlenie tablicy rejestracyjnej" za 600pln (totalna bzdura oczywiście). W innych salonach z pełnym przekonaniem mówili, ze faktycznie chodzi o dwie diodki LED przy tablicy za te 6 stów a Pan Piotr (trochę przeze mnie przyciśnięty przyznam) zalogował się przy mnie do systemu serwisowego i faktycznie zobacyzł, że są możliwe 2 typy tylnych lamp po czy już sam doszedł do tego jaki kod konfiguracji trzeba by to zamówić i ta zrobił zanim trafiło to do konfiguratora.

Zakup - minusy:
mają straszny przemiał samochodów więc nie ma co liczyć na upust jak się z ulicy przyjdzie bo nie mają na to parcia. Jak przyjdziesz z upustem konkurencji jak ja zrobiłem to prędzej.
Do tego, chyba mają za duży przemiał bo nie wyrabiają trochę organizacyjnie - nie ma co liczyć na proaktywną komunikację. Zawsze ja musiałem wysłać 2-3 maile, wkurzyć się i zadzwonić albo pójść osobiście by cokolwiek uzyskać ale z tego co wiem to nie jest to wyjątek jeśli chodzi o salony samochodowe.
Chyba największą wtopą było dla mnie to, że najpierw dostałem info, że odbiór w tygodniu X a jak już się szykowałem by po samochód pojechać (na co dzień nie siedzę w Radomiu) to przyszło info, że jednak pomyłka w papierach i będzie 2 tyg później.

Serwis:
Swojej jeszcze nie miałem okazji oddawać natomiast rodzice kupili o serwisują O2FL w AMD i jest w miarę nieźle ale bez rewelacji. Jak ktoś szuka ASO gdzie go dopieszczą to nie tutaj - tutaj robią masówkę, dobrze ale masówkę.

Na plus:
Ojciec ma 1.4 CAXA czyli model z ryzykownymi napinaczami. Zaczęło mu chrobotać niecały rok po zakupie. Zgłosił do ASO, zostało na noc i ustalili, że jest ok ale ... przy następnej wymianie oleju wymienili my te napinacze i tak o czym nawet nie powiedzieli ale przynajmniej za free i ślad w papierach został a chrobotanie ustało. Dziwna polityka ale generalnie na plus, że nie olali sprawy całkiem

Na minus:
Ojciec miał zgrzytanie przy wrzucaniu w manualu 2go biegu z 1ki. ASO uznało, że problemu nie ma. Żeby na razie nie wymieniać synchronizator biegu z ojcem uznaliśmy, żeby zaryzykować wymianę oleju w skrzyni (7 lat z czego 85% po mieście zrobione, na pewno nie zaszkodzi). Odp ASO? W tych skrzyniach się nie wymienia oleju... także ten.
Dopiero jak znalazłem instrukcję serwisową, opisałem ojcu co i jak i wydrukowałem skany to uznali, że "faktycznie jest taka możliwość ale nigdy tego nie robili". Finalnie olej zmienili ale fakt, że ASO nie wie, że się w ogóle da (a co za tym idzie nie wie jak) i nawet nie rzucili okiem do systemu nie napawa optymizmem.
Oczywiście pomijam, czy ta wymiana była potrzebna bo to była nasza decyzja i nasze pieniądze - mogli co najwyżej powiedzieć, że nie polecają bo można zrobić gorzej niż lepiej czy coś w tych klimatach a nie, że się nie da.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.