Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam. 

Pojawił mi się problem z czujnikiem deszczu. Podczas jazdy w śniegu/deszczu zupełnie nie reaguje na takie warunki. Ale gdy uderzę palcem w miejsce czujnika automatycznie uruchamiają się wycieraczki. Brak jakichkolwiek błędów.

ASO na tą chwilę rozkłada ręce. Sprawdzali ten czujnik na różne sposoby spryskiwaczem ręcznym z daleka (brak reakcji) z bardzo bliska (ruszają wycieraczki) palcem delikatnie (brak reakcji) palcem mocno (ruszają wycieraczki).

Zostało wysłane zapytanie do SAP. SAP odpowiada że w niektórych autach czujnik deszczy jest wyłączony. Ale u mnie działał na początku. Zaczęło się coś pieprzyć jakieś 1,5 tygodnia temu. Taką odpowiedź ASO napisało do SAP. Zobaczymy co dalej.

W ASO powiedzieli mi że jak nic nie pomoże to zostanie wymieniony cały moduł z czujnikami i kamerami. 

Miał ktoś z Was podobne problemy?

Reklamy dla niezalogowanych
1 godzinę temu, Kamil RS230 napisał:

uderzę palcem w miejsce czujnika automatycznie uruchamiają się wycieraczki

To dziwne bo to nie powinno działać po uderzeniu palcem. Miałem kilka czujników i żaden nie odpalił mi wycieraczek po stukaniu palcem, zawsze to musiała być woda.

1 godzinę temu, Kamil RS230 napisał:

zostanie wymieniony cały moduł z czujnikami i kamerami

Możesz na własną rękę wymienić czujnik na najlepszy jaki miałem, 8UO955559C od @leca.

baner.gif

On generalnie od początku średnio działa - szczególnie po zmroku. W dzień jest ok, ale w nocy pozostawia wiele do życzenia :)

319/452

Auto naprawione. Czujnik wymieniony na gwarancji. Wszystko działa poprawnie. Jeszcze w ramach naprawy podzucielem im zestaw Led wnętrza id @lec i wymienili mi go za darmo :)

Co do zestawu - rewelacja. Jestem bardzo zadowolony. Teraz cornery i lusterka zostały :) 

• Lubię to 1

zapraszam, do lusterek mam nowe modele żarówek które robią ogień a cornery tez obecnie do o3rs sa dostepne

O2 RS FL | skodaclub.pl | motohid.pl 

@lec Prześlij mi link do dobrych żarówek do Cornerów. Może nie najdroższych ale takich żeby dały radę. I ile szt. potrzeba.

A oświetlenie lusterek to: http://sklep.motohid.pl/pl/p/LED-Lampka-lusterka-3T0945292A-Surround-Light-Skoda-Superb3-Octavia3-Kodiaq-PRAWA/2011 + Lewa? 

do lusterek jeszcze te adapterki zasilania  - chyba ze sam bedziesz kombinował

pod cornery zrobisz sobie kodowanie pod led czy chcesz takie zeby bledu nie dały (droższe)  ?

O2 RS FL | skodaclub.pl | motohid.pl 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.