Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Mickul

oferuję Carbon shop - kosmetyki samochodowe

Recommended Posts

Cześć.

Zaraz po studiu detailingowym - postanowiłem do biznesu dorzucić jeszcze sklep z profesjonalną chemią samochodową. Założenie jest proste - "kosmetyki pierwszej potrzeby", czyli szampony, deirozizatory, odsmalacze i podobne. Sklep co prawda jest stacjonarny, ale dla Octavia.team mogę wybrane przez Was produkty wysłać za pośrednictwem kuriera.

Na hasło Octavia.team jeden z większych oferowanych przeze mnie rabatów - 10% od cen zamieszczonych poniżej. Do każdego zamówienia wystawiam paragon lub FV.

Istnieje również możliwość skompletowania zamówienia indywidualnego z produktami niedostępnymi w sklepie stacjonarnym. Czas oczekiwania - 2 dni robocze.

W tym temacie będę również zamieszczał przykładowe zdjęcia z użytkowania produktów i prezentował efekty ich działania.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

9b1c9f3b642ba6f2b3f6233f74d683d6.png

• Lubię to 3

Jeszcze tylko lakierowanie i będę hyh, chociaż przy tych temp nie wiem czy nie poczekam... ja mam zawsze problem z felgami do tego przy kurze doszła pół-skóra. Jakie preparaty byłyby odpowiednie?

7 godzin temu, Mickul napisał:

RRC - 34,99

4detailer - 39,00

-10%

Dzięki. Jak się ociepli to podjadę na zakupy9_9

Edytowano przez Wojti2

@Mickul Wysyłasz za pobraniem?

Jeśli tak to poproszę 2 Zestawy Colourlock Strong + 1 Zestaw Colourlock Soft.

I do tego jakiś dobry szampon 5l ale nie za drogi + Środek do usuwania smoły+niewidzialna wycieraczka.

Edytowano przez Kamil RS230

Zakupy udane;) tylko żeby jeszcze pogoda i czas był na ogarnięcie tematu. Dzięki @Mickul za orzeźwiajacy zapach 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.