Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam czy ktoś s Was ogarniał już temat wymiany standardowych przewodów na przewody w oplocie stalowym - chciałem wykonać taki mod na standardowych tarczach i klockach ( tylko z przód  ) 

Będę takie montował na przód i tył przy okazji zmiany tyłu na elektryczny ręczny pod ACC Stop&Go 310mm.

baner.gif

@Namo a masz jakiegoś sprawdzonego dostawce lub producenta - po za tym ciekawi mnie efekt , czy faktycznie mniej puchą i czy hebel jest bardziej agresywny 

Ja pytałem bezpośrednio u EBC to przewody jakoś chyba w połowie kwietnia albo końcem będę dostępne. Komplet z tego co pamiętam chyba coś w okolicach 460zł.

@Mil3k6Chyba wszystkie firmy sprzedają komplety przód-tył. A czemu tylko przód chcesz robić? Nie lepiej całość robić od razu.

Edytowano przez -skaler-

Myślę tylko nad przodem ponieważ 70% siły hamowania to przód wiec nie wydaje mi się żeby tył w oplocie zrobił jakąś kosmiczną różnicę ale @-skaler- skoro sprzedają w komplecie to chyba zrobię wszystko 

Wszystko zależy kiedy przyjdzie zawieszenie ale pewnie w połowie kwietnia ;-) Bo wszystko będę za jednym razem montować(zawias,klocki,przewody).

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team