Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Sprzedam ekran do MIB2 5E0919605M - duży, białe podświetlenie, z przyciskiem APP. Stan idealny, cena 1100 zł.

• Lubię to 1

Reklamy dla niezalogowanych

Tak, ale jeśli masz jednostkę 5Q0035864A / 5Q0035874A to nie będzie działał klawisz APP (to działa dopiero od MY17 czyli 5Q0035864B / 5Q0035874B).

Przy czym pamiętaj, że zmiana roku modelowego jest pod koniec pierwszej połowy roku kalendarzowego :)

1 godzinę temu, pab567 napisał:

Sprzedam ekran do MIB2 5E0919605M - duży, białe podświetlenie, z przyciskiem APP. Stan idealny, cena 1100 zł.

Witaj.czy wg ciebie sensowne byloby podmienienie do columbusa z cantonem 05/2014?Co moge zyskac z funkcjonalnosci?

05/2014 to pewnie jeszcze MIB1 a z nimi ten ekran nie chodzi - nie działa dotyk :(

Na wszelki wypadek podaj symbol Columbusa

05/2014 to pewnie jeszcze MIB1 a z nimi ten ekran nie chodzi - nie działa dotyk :(
Na wszelki wypadek podaj symbol Columbusa
Mib1 na bank.numer 5e0035043c.oprogramowanie 0360

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Witam ja u siebie podmieniłem ekran o powyższym numerze. Miałem wcześniej ekran Bolero. Jest duża przepaść  ekran - dotyk szybciej pracuje i wszystkie klawisze działają tj. APP, który aktywuje SmartLink. Nie trzeba wycinać  żadnego ząbku we wtyczce.  Moja skoda to 2016 My2017. Oprogramowanie mam 0359.  Przycisk Voice i navi - info., że ta funkcja nie jest obsługiwana.

20180315_064436.jpg

Póki co nieaktualne - pojechało do jednego z forumowiczów w zestawie z Bolero MIB2 do wymiany za Bolero MIB1 które szlag trafił :(

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.