Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
adisz49887

octavia 3 Usterka automatycznej regulacji świateł full led

Recommended Posts

Witam, wyskoczył mi taki błąd dziś "usterka automatycznej regulacji świateł". Światła ustawiły się w tryb awaryjny aby nie oślepiać innych jutro będę dzwonił w tej sprawie do ASO. Auto dopiero rok ma trochę szybko awariafrown.png. Dodam jeszcze, że to Full Ledy czy ktoś już miał taki problem?

Reklamy dla niezalogowanych

Ja napisze aby nie zakładać nowego wątku, czy u was tez po załadowaniu auta światła zaczynają świecić za blisko, jak jadę sam czy w 3 osoby to światła świeca super, ale po załadowaniu na full to się opuszczają za nisko i światła krótkie świeca za blisko co jest nie do końca komfortowe, na długich jest cacy.

Temat już jest wałkowany na innym forum. Jedz do ASO zgłoś problem mają już nową procedurę adaptacji która problem rozwiązuje.

Tapatalka

Jedno ASO w Rybniku twierdzilo że nic takiego nie ma od producenta i zrobili regulację według swojego uznania.
A było to w trzecim tygodniu czerwca tego roku, chyba że to świeża sprawa - adaptacja świateł.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

oki podjadę jak wrócę z urlopu ale sadziłem ze skoro auto ma 3 miesiące to ten problem jest już rozwiązany, bo czytałem o pierwszych octaviach z full led ze krótkie ogólnie za blisko świeciły, u mnie jedynie po załadowaniu

Jedno ASO w Rybniku twierdzilo że nic takiego nie ma od producenta i zrobili regulację według swojego uznania.
A było to w trzecim tygodniu czerwca tego roku, chyba że to świeża sprawa - adaptacja świateł.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Bo co aso to inaczej. Oni pewnie nie wiedzą jak przeprowadzić procedurę. Wiem że łódzkie ASO ogarniają temat i od nich jest info na temat nowej procedury.

Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.