Skocz do zawartości

wasze ulubione produkty kosmetyki do aut


lodowa

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ! 

każdy z nas dba o swój samochód czasami mniej a czasami bardziej . idąc tropem rozwoju dealingu oraz setek firm kosmetycznych chciałem zapytać was o wasze ulubione sprawdzone  produkty prawdziwą garażową topkę ? 

pochwalcie się co tam lubicie stosować ? 
ja jestem bardzo zadowolony ze shiny garage monster wheel cleaner oraz z adbl 
ADBL Beetle Juice Bug Remover 
reszta mojej kolekcji jest ok lecz wiadomo zawsze chce się testować sprawdzać i działać a możliwości niestety na wszystko nie pozwalają  ( zamieszczę również spis mojego pakietu ) 

Edytowane przez lodowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to ja wam przedstawię swój zestaw  wraz z delikatnymi spostrzeżeniami co sam bym zmienił czekam oczywiście na wasze opinie ?
moja historia zaczęła się na przełomie 2014/2015 roku od morning dew ( wersja pierwsza ) gdy kolega pokazał mi ze drogie kosmetyki maja sens a nie te kupowane w Auchanie 

szampon sg strawbery

aktywna piana natural foam od sg

na zimę do oprysku przy pomocy na bez-dotyku używam citrus oila od sg 

środek na owady Adbl beetle juice

usuwanie żywicy sg tar and glue 

deironizacja d tox sg

na felgi sg monster

qd adbl aq1 oraz sg qds lecz jak je wykończę na 99% kupie nowego morning dew ( nowa formuła zdecydowanie podniosła standardy ) 

wosk manufaktura wosku wersja hard core

cleaner autoglym super resin polish 

do szyb sg glass cleaner

niewidzialna wycieraczkę to mam od autolandu oraz z softa 99 ale tu na bank bedzie zmiana

dodatkowo jako zabezpieczenie sg wet protektor

na skory do tej pory miałem pakiet z sg bylem zadowolony a teraz mam colourlock wersja strong i jest jeszcze lepiej

zapaszek do wnętrza to morning dew

zabezpieczenie plastików  w środku pojazdu i tu nie wiem na co te produkty zmienić bo mam vanilla quick detailer i apple dressing od sg i przyznam się ze wg mnie produkty są słabe i chyba wleci ich nowy interior cleane a na to mzoe funky which mademoiselle 

na opony mam coco tire booster sg

do plastików z zewnątrz produkt tenzi 

brakuje mi apc i zastanawiam się nad wyborem 

Jeżeli coś pominąłem  proszę o uwagę zaraz się poprawie ?
a i SG to shiny garage ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja stosuję kosmetyki EcoTouch (ta marka obecnie nie jest oferowana w PL, zamawiam z zagranicy).

To ekologiczne środki bez tych wszystkich świństw, którymi trujemy się wdychając je czy mając kontakt ze skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team