Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam, mam problem z ogrzewaniem. Mianowicie ciepłe powietrze leci tylko z lewej przedniej kratki i lewej środkowej przedniej... Z wszystkich innych leci tylko zimne powietrze, co w taką pogodę jest dość uciążliwe. Jakieś pomysły od czego zacząć? 

Reklamy dla niezalogowanych

Zrób reset i kalibracje klapek. Naciśnij jednocześnie guzik A/C i nawiewu na deske.

Ostatnio u mnie było podobnie i pomogło.

witam podobny problem u mnie 

calibracja zrobiona temp ok 90° przewody gorace do nagrzewnicy no i gdzie ten wilk pogrzebany 

lewa strona gorąca a prawa zimna 

czy mial ktos ten problem?

Masz klimę dwustrefową więc jak jedna strona grzeje a druga nie to raczej winny będzie silniczek klapy sterującej nawiewem.

• Lubię to 1

ok. to rób tak. nawiew na maksa i po przełączaj nawiewy i patrz jak wieje z prawej i lewej strony. jak będzie wiało mocniej po której stronie to uwalona jest nagrzewnica czyli urządzenie do naprawy. konieczny demontaż deski  

• Lubię to 1

Jak dwustrefowa to proste silniczek i z głowy, u mnie prawy tak się przekręcił że aż wypadło kółko zębate które sterowało właśnie temperatura- to na zdjęciu 

Poniżej film gdzie jest silniczeka prawy

https://youtu.be/PjB26HdRXfs

IMG_20201030_111215_259.jpg

• Lubię to 1

dziekuje za porady. problem został rozwiazany za pomoca szybkiej plukanki pod cisnieniem nagrzewnicy gdzie zadanie nie bylo nawet takie skomplikowane. a gdzie pomogl mi tez dobry przyrzad od kolegi do wykonania tej operacji 🙂

20201107_190046.thumb.jpg.fd9ef7807dae64cdffe2851be613de97.jpg

takze stara nagrzewnica zostala przeplukana plyn chlodniczy wymieniony nowa nagrzewnica w drodze takze jak tylko bede mial pewność ze uklad jest czysty wpada nowa. pozdrawiam dzieki jeszcze raz 👍👌

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.