Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Namo

octavia 3 Wydech do RSki

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
15 minut temu, Pekal napisał:

Rs245, obroty do 4tys. tak na szybko nagrane...

IMG_2667.MOV

OK Uspokoiłeś mnie :) nie jest aż tak źle. Co prawda nie jest to VRS 230 przed FL ale tragedii nie ma

Dzięki za plik !

Aha podaj prosze kod silnika 

Gdzie znajdę kod silnika? Swoją droga po 7/08 jadę do jakiegoś speca od wydechów zobaczymy co powie:) BraWo jaki kolor zamówiłeś? Mocno doposażona? Planujesz jakieś modyfikację?

I jeszcze pytanie może ktoś ma namiary w okolicach Warszawy do kogoś kto np. odblokuje dvd w czasie jazdy, wyłączy star stop itd?

@Pekal kod silnika to np: 

• silnik 2.0 TSI CHHA
  • silnik 2.0 TSI CHHB

Zamówiłem Kombi w kolorze STEEL GREY, z dodatków to:

• panorama
  • canton
  • kamera cofania
  • DCC
  • podgrzewane spryskiwacze
  • DAB+
  • grzane fotele z szarą nicią
  • grzana szyba

z modów to raczej standard taki jak:

• siłowniki maski
  • wygłuszenie maski
  • STAGE 1 lub 2 (po to potrzebuje kod silnika bo na 99% jest to ten sam co w VW Golfie GTI Performance)
  • folia na szyby
  • czarna folia na dole zderzaka 
  • czarne emblematy
Edytowano przez BraWo

2 minuty temu, ucho235 napisał:

Ja mam cuś takiego u siebie. Słuchać w słuchawkach, aczkolwiek na żywo dużo bardziej basowo :)

Baaardzo ładnie mruczy :)

to standard czy modowany ?

Robione było w Mar-Tec w Pabianicach - mogę z czystym sumieniem polecić, dwa dni i wydech ogarnięty. Musiałem niestety drugi raz robić wydech bo poprzedni wykonawca Inochi zjebało wydech kompletnie. Masz linka do poprzedniego wydechu - pieniądze wyrzucone w błoto, ale cóż poradzić...

Co do kosztów to zapłaciłem 3 tysiące za samego cat-backa z dwoma klapami, ale to była taka promocyjna cena, bo mu się chyba mnie przykro zrobiło :)

no i z terminami problem, bo do końca września nie ma już miejsc...

Edytowano przez ucho235
  • Lubię to 1

17 minut temu, ucho235 napisał:

Robione było w Mar-Tec w Pabianicach - mogę z czystym sumieniem polecić, dwa dni i wydech ogarnięty. Musiałem niestety drugi raz robić wydech bo poprzedni wykonawca Inochi zjebało wydech kompletnie. Masz linka do poprzedniego wydechu - pieniądze wyrzucone w błoto, ale cóż poradzić...

Co do kosztów to zapłaciłem 3 tysiące za samego cat-backa z dwoma klapami, ale to była taka promocyjna cena, bo mu się chyba mnie przykro zrobiło :)

no i z terminami problem, bo do końca września nie ma już miejsc...

Niezłą rzepę odwalili w Inochi, masakra jakby z odpadków robione. Czasem sie zastanawiam o co chodzi ludziom robiącym takie rzeczy, myślą ze mają do czynienie z debilami ???

Pytałem o wydech w kwestii przyszłościowego STAGE 2, w którym min. jest potrzeba nowego układu wydechowego

Twój brzmi bardzo fajnie :)

Powiem szczerze, że nie wiem czemu tak robią, przecież prędzej czy później wyjdą takie kwiatki, a siła internetu jest tak wielka że w końcu nie będą mieli roboty robiąc taką rzeźbę...

Do stage 2 wystarczy sam DP, kompletny nie jest potrzebny...będzie koło 10 koni mniej niż z pełnym wydechem. Ja robiłem stage z 2 pełnym wydech i mam 402 konie, a kolega z forum z samym DP i wyszło mu 390 koni. 

Aczkolwiek teraz to brzmi ładnie, a nie pierdzi :)

• Lubię to 1

51 minut temu, ucho235 napisał:

Powiem szczerze, że nie wiem czemu tak robią, przecież prędzej czy później wyjdą takie kwiatki, a siła internetu jest tak wielka że w końcu nie będą mieli roboty robiąc taką rzeźbę...

Do stage 2 wystarczy sam DP, kompletny nie jest potrzebny...będzie koło 10 koni mniej niż z pełnym wydechem. Ja robiłem stage z 2 pełnym wydech i mam 402 konie, a kolega z forum z samym DP i wyszło mu 390 koni. 

Aczkolwiek teraz to brzmi ładnie, a nie pierdzi :)

100% racji...dlatego zistaje na stage 2 z DP tylko :)

• Lubię to 1

4 godziny temu, Pekal napisał:

BraWo kod silnika to DLBA

czyli ten sam co w GOLF VII GTI Performance pack

Ma zastosowane wydajniejsze podzespoły, pod kolejną generację VRS która wejdzie pewnie w 2020 roku i bedzie mieć bazowo ok 270km. Tak podają czeskie i niemieckie media motoryzacyjne. Bardzo ciekaw jestem STAGE 1 dla tego silnika, czy pęknie 340km i 470-480Nm

1 minutę temu, ucho235 napisał:

@BraWo wszystko zależne jaka turbina będzie siedziała. Jak już IS38 to spokojnie, a nawet więcej...

@Pekal możesz sprawdzić jeszcze jaką masz turbinę założoną ???

4 minuty temu, ucho235 napisał:

W O3FL będzie ta sam co u nas IS20, a 340-350 to kres możliwości tej turbiny :) 

Pewnie tak, bo chyba ta sama turbina IS20 jest w Golfie VII CLUB Sport

Ale niech własciciel pierszej VRS FL na portalu czyli @Pekal sprawdzi, bedzie 100% pewne

Za tydzień będę robił wydech w MG.

Chcę żeby było głośniej dopiero jak cisnę go wysoko :) na codzien wystarczy delikatny mruk.

Jak to wygląda z waszymi wydechami wewnątrz. Chcę uniknąć sytuacji gdy na Chorwację będę musiał jechać z rodzinka w stoperach :)

4 godziny temu, Piotrekdk napisał:

Pierwsza VRS FL to moja :-P

@Piotrekdk Tak, źle sie wyraziłem Twoja jest pierwsza VRS FL ale @Pekal ma na forum pierwszy VRS 245 :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.