Jump to content

Octavia II 2008 1.9tdi 143km


JakubO2

Recommended Posts

Sprzedam swoją Octavię.
2008r. 1.9TDI 143KM, salon polska, pierwszy właściciel (zakup 07.2008), przebieg 138tys km.

Wiele rzeczy opisane w temacie na tym forum, są również zdjęcia:

Zapisane absolutnie wszystko co działo się z samochodem od wyjazdu z salonu, lista jest długa.
Bezwypadkowa, lakier nie dotykany od nowości. Auto myte tylko ręcznie (dwa wiadra, woski i inne duperele). Jedyny defekt to niewielkie rysy na tylnym błotniku i tylnym zderzaku (parkingówka, ogarnięte zaprawką tak że niewiele widać)

Z ważniejszych rzeczy:
- chiptuning Digitech Katowice 143KM 311Nm
- wydech przelotowy (mam fabryczne puszki, można w 30min wrócić do seryjnego wydechu)
- olej Motul zmieniany co ~15tys km
- sprężyny Eibach -30mm (38tys przebiegu)
- rozpórka przednich kielichów GórnySport
- felgi 18 cali + zimowe koła 16"
- nowe sprzęgło (kevlar), docisk i koło jednomas z Golfa 7 (40tys przebiegu)
- kierownica z O2RS, obszycie kierownicy, mieszka i podłokietnika na zamówienie nową skórą, nowa gałka zmiany biegów, dekory wnętrza O2RS
- wygłuszone przednie drzwi, zmienione głośniki
- przyciemnione szyby tył 70% przód 50%, oklejone słupki B piano black (Glass Design Katowice)

- w marcu odgrzybiona i nabita klimatyzacja, wymieniony olej i filtry
- nowe tarcze, klocki, płyn hamulcowy i osłony tylnych tarcz

Lista jest długa, osobom poważnie zainteresowanym mogę wysłać mnóstwo zdjęć i pełną listę napraw eksploatacyjnych i modyfikacji z datami i przebiegiem.

Cena na kołach zimowych 19900. 18tki na świeżych oponach za dopłatą. Jestem otwarty na propozycje.
Osoby zainteresowane śmiało pisać i pytać, wiem o aucie wszystko, znam jego każdy kilometr.

Wyposażenie:
Immobiliser, alarm, centralny zamek, tempomat, czujniki parkowania tył, komputer pokładowy, klimatyzacja półautomatyczna, przyciemnione szyby, elektryczne podgrzewane lusterka, alarm, centralny zamek, szyby otwierane z pilota, Radio Stream CD + AUX, 8 głośników, przednie drzwi wygłuszone, nawiewy w tylnym rzędzie siedzień, podłokietnik na tylnej kanapie z funkcją przewożenia nart, składana kanapa 60/40, klimatyzowany schowek i podłokietnik, AUX w podłokietniku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team